wakacje rodzinne all inclusive, jakie biuro ?

wakacje rodzinne all inclusive, jakie biuro ?

Pilnie poszukuję organizatora wycieczek all inclusive. Chciałbym odwiedzić Azję, kwestia, że niesłychanie zależy mi na kompleksowej ofercie wraz z dużym wyborem atrakcji sportowych. Znacie coś?

untelekt

Posty: 6

 
Jak z dziećmi do egzotycznego kraju, to tylko wycieczki all inclusive. Na takich dbają nawet o specjalne menu dla maluchów, które z natury są wybredne i nie korzystają z lokalnej kuchni :) To poza tym o wiele bezpieczniejsze od stołowania się po restauracjach i pubach. No i zupełnie taniej wychodzi.

Anno Domini

Posty: 10

 
Jakbym miała skorzystać z takich wycieczek rodzinnych all inclusive, to na bank musiałabym mieć potwierdzenie, że to rzetelny organizator. Tyle się teraz słyszy o porwaniach dzieci. Wiadomo, jak jakieś znane biuro to oczywiście bez stresu, ale teraz potworzyło się sporo nowych organizatorów. Takim ciężko zaufać.

serbuś

Posty: 17

 
Nawet bez opieki i tak bym się na którąś z takich wycieczek all inclusive wybrała. Mam córkę 7 lat, więc zawsze znajdujemy sposób na nudę. W tamtym roku nie byliśmy nigdzie, więc czas na rewanż :)

Black_Riot

Posty: 8

 
Mnie się marzą typowo aktywne wakacje all inclusive. Szukam jakiegoś organizatora, który przykłada do tej kwestii szczególną uwagę. Chodzi mi o instruktorów.

StaryChemik

Posty: 11

 
Zależy gdzie się wybierasz. W ramach wycieczek all inclusive w samej Europie raczej z takiej opcji nie korzystam. Zwiedzając Azję było to dla mnie niezmiernie wygodne. Miałem obawy co do kuchni i kilkanastu tam jeszcze spraw ;)

Webmaster

Posty: 26

 
Ostatnich wakacji nie żałujemy ani trochę. Jak szukacie dobrze skrojonych wycieczek rodzinnych all inclusive poza Europą, ale też i w Europie to polecam http://clubmed.pl. Korzystaliśmy z tego organizatora pod rząd przez ostatnie 3 lata. Byliśmy w Azji, teraz czekają nas kolejne atrakcje.

Kitas

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o wycieczki all inclusive, to powiem jedno. Do jakiegoś czasu nie byłem zwolennikiem korzystania z tego rodzaju ofert, ale w końcu przyszedł ten pierwszy raz i za nic w świecie nie mam zamiaru z innych korzystać. Zapłaciłem tyle, co zapłaciłem, ale wspólnie z żoną mieliśmy pełen komfort wszystko pod ręką.

codePerformance

Posty: 18

 
Poza tym nie martwisz się dosłownie o nic. W zeszłym roku wykupiliśmy wakacje rodzinne all inclusive do Brazylii. To była niezapomniana przygoda. Mnóstwo atrakcji to za mało powiedziane, wszystko w cenie i nawet opieka do dzieci. Doskonale się składa, bo akurat teraz mają znowu promocje, więc się piszemy :D

Gruby_56

Posty: 9

 
Instruktorzy to podstawa w czasie takiego pobytu. Jak jesteś amatorem, to oczywiście tym bardziej trzeba zwracać spostrzeżenie na to, jaka to dokładnie propozycja wycieczek all inclusive. Nie polecam mało znanych organizatorów.

derwer56

Posty: 12