wynajem kamperów Warszawa, polecicie ?

wynajem kamperów Warszawa, polecicie ?

Zastanawiam się czy kamper to będzie dobry pomysł na wakacje? Macie jakieś doświadczenia z kamperami?

Dyduś45

Posty: 4

 
U nas rodzinie, co roku wynajmowany są kampery Warszawa, bo to opłacalne. Tym bardziej, że możemy korzystać z oferty firmy https://wakacjecamperem.pl, która jest bardzo dobrze przygotowana. Oni mają różnej wielkości kampery, co oznacza, że każdy z nas cos dla siebie może dopasować.

Różyczka

Posty: 25

 
Jeżdżę zagranice wynajmowanymi kampera. Oczywiście trzeba o tym poinformować właściciela żeby nas nie ścigali, że go ukradliśmy. Zwłaszcza, jeśli auto nagle przekroczy wschodnią granice. Te samochody mają GPS, dlatego wiadomo gdzie są. Kupuje pełne ubezpieczenie i innym też to polecam i w drogę.

cicusss

Posty: 7

 
Od czegoś trzeba zacząć przygodę z kamperami, wobec tego zacznijcie je wynajmować. Nie od razu na wyjazd do Chorwacji, niemniej jednak gdzieś blisko. Należałoby się przejechać zobaczyć jak tym się jeździ i jak w tym się będzie spało. Sporo osób niestety rezygnuje po jednej nocy.

Czarek

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o ceny za kampery z Warszawy to wszystko będzie zależne od sezonu. Najtaniej jest zimą, najdrożej jest latem. Na stronie firmy, która oferuje kampery wszystko jest bardzo dokładnie opisane i można sobie to sprawdzić zanim zaplanujmy jakiś wyjazd.

bruklin187

Posty: 9

 
Zawsze wynajmuje kamper w Warszawie, bo na jego zakup mnie nie stać, dlatego polecam takie rozwiązanie innym osobom. Nie jest drogo, dlatego można sobie na to pozwolić i miło spędzić czas z rodziną.

Różyczka

Posty: 6

 
Spanie na dziko nie jest dobrym pomysłem głównie w innych krajach. Nasz kamper to nowa maszyna, dlatego trzeba będzie go parkować w niesłychanie bezpiecznym i pewnym miejscu. Wówczas lepiej nam się będzie spało.

Specjalista

Posty: 21

 
U mnie opłaca się wynajmować, bowiem kamper w nabyciu jest niezmiernie drogi, a poza tym nie mam go gdzie trzymać. Ma stać pod blokiem? To nie ma sensu, zatem wynajmuje go na określony czas i dobrze się wówczas wszyscy bawimy. Polecam kampera.

Madzia

Posty: 10

 
Od zawsze wykorzystujmy komfortowe kampery do podróży i nie wyobrażamy sobie innej formy wakacji. Warto spróbować żeby się przekonać czy to jest dokładnie to, czego szukacie. Nam się to podoba.

dobrawka

Posty: 9