wycieczki do Azji indywidualnie, gdzie warto ?

wycieczki do Azji indywidualnie, gdzie warto ?

Witam gorąco, bowiem pytanie mam o Azję. Czy ktoś z was wybrał indywidualne wakacje i od czego w ogóle zacząć szukanie? Bardzo dziękuję za każde info.

Lechu-3-5-1

Posty: 11

 
Tajlandia Birma to moje regiony :) Nie zamieniam tego letniego wypadu na nic innego, albowiem cenię sobie tamtejsze atrakcje i wszelkie wycieczki. Generalnie chwalę te miejsca za kulturę rdzennych mieszkańców, mega przyjaźnie nastawieni do życia. Inna kultura, inne wszystko, aż nie chce się wracać do teraźniejszości :D

johncena67

Posty: 13

 
Piękna Azja nieodkryta :( Mam obawy co do indywidualnych wakacji, chyba jednakże zdecyduję się na biuro. Fajnie byłoby gdyby jednakże nie narzucało ofert, bo w ten sposób braknie mi pieniędzy, żeby się wypłacić.

Emilios45

Posty: 12

 
Też poszukuję oszczędności, ale nie mam zamiaru zabrać rodzinki do Azji, nie mając pojęcia o tamtejszych zwyczajach, kulturze itp. Za wiele mam do stracenia :) Oczywiście nie uważam, żeby w Tajlandii czy Birmie było mega niebezpiecznie, ale wycieczki zorganizowane to z pewnością lepszy pomysł niż samodzielna męczarnia.

Różyczka

Posty: 14

 
Jak nurkowanie i te sprawy to tylko Tajlandia :D Miałem ostatnio dylemat, co wybrać, natomiast dobrze, iż znajomi podpowiedzieli Phuket wyspę egzotyczną z faktycznie mega atrakcjami. Korzystałem z tej agencji turystycznej thailand-trips.pl.

Black_Riot

Posty: 15

 
Tajlandia Birma to moje regiony :) Nie zamieniam tego letniego wypadu na nic innego, bo cenię sobie tamtejsze atrakcje i wszelkie wycieczki. Ogólnie chwalę te miejsca za kulturę rdzennych mieszkańców, mega przyjaźnie nastawieni do życia. Inna kultura, inne wszystko, aż nie chce się wracać do teraźniejszości :D

maniek

Posty: 9