urlop nad morzem, polecicie portal?

urlop nad morzem, polecicie portal?

Dzień dobry. Który portal Bałtyk wyróżnia się na tle pozostałych serwisów, z których mogę dowiedzieć się czegokolwiek na temat Morza Bałtyckiego?

Wariat

Posty: 5

 
Spędziłem ostatnio bardzo fajny weekend nad morzem, za który nie zapłaciłem ponadprzeciętnie dużej kwoty. Kluczowe znaczenie ma tu fakt, iż swój pobyt zarezerwowałem z odpowiednim wyprzedzeniem, a jednocześnie wykorzystałem ciekawą okazję cenową. Również Wam rekomenduję takie rozwiązanie :-)

miko_poz

Posty: 21

 
Istnieje co najmniej kilka portali, które zawierają przydatne informacje Bałtyk. W przeszłości również takowego szukałem, ponieważ chciałem uzyskać możliwie najwięcej praktycznych informacji związanych z miejscem, do którego planowałem swoją podróż. Teraz to już zbędne - jestem przygotowany do każdego wyjazdu :)

shalafi

Posty: 21

 
Zamarzyły mi się wspólnie z narzeczoną wakacje nad morzem. Początkowo byliśmy mocno zszokowani, bo potencjalny koszt przerósł nasze oczekiwania. Dopiero później skorzystaliśmy z Waszych rad, dzięki czemu ostatecznie zapłaciliśmy praktycznie dwukrotnie mniej.

mateo29

Posty: 26

 
Uważam, że jeżeli jesteście w stanie zaakceptować średni standard to za noclegi nad morzem uda Wam się zapłacić nawet zaledwie kilkadziesiąt pln za dobę.

beata77

Posty: 8

 
Moim zdaniem powinniście odwiedzić ten serwis: wakacjenadmorzem.pl, jeśli interesują Was wakacje nad morzem. Nie mam wątpliwości, że będziecie zadowoleni :)

johncena67

Posty: 13

 
Pragnę zauważyć, że weekend nad morzem nie muszą być kosztowne. Wiadomo, że zapłacicie zdecydowanie wiecej, jeżeli postanowicie pojawić się tam w szczycie sezonu. Poza sezonem jest istotnie taniej.

Robuś

Posty: 21

 
Niesamowicie zróżnicowane mogą być ceny, jeżeli chodzi o noclegi nad morzem. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie, albowiem podczas jednego pobytu zapłaciłem około 300 zł, gdy innym razem ten sam okres kosztował mnie dwukrotnie więcej.

Kitas

Posty: 9