wakacje rodzinne all inclusive, jakie biuro ?

wakacje rodzinne all inclusive, jakie biuro ?

Co sądzicie o wyjeździe na wakacje rodzinne all inclusive? Znajoma opowiadała, iż dużo atrakcji dla dzieci i opieka. Orientujecie się, ile to trzeba wiecej zapłacić za taki standard?

Elektros

Posty: 7

 
To idealnie się składa, że znalazłam ten wątek. Mam cel w końcu wyjechać na komfortowy urlop, więc szukam ofert wycieczek all inclusive. Lubię zwiedzać, a moje dzieci przyzwyczajone są do ciągłego ruchu :) Może się tutaj coś znajdzie. Ja też czekam na wasze polecenia.

pawel253

Posty: 18

 
Organizują też w ramach pobytu bardzo atrakcyjne wycieczki all inclusive. Nie lubię jedynie leżeć i się opalać, więc dla mnie była to po prostu świetna opcja. Skorzystałem ze wszystkiego :D

mew soncz7777

Posty: 16

 
Super wakacje all inclusive clubmed.pl. Korzystaliśmy już dwa raz :) Jeśli chodzi o standard w hotelach, to naprawdę bardzo wysoki. Są one zlokalizowane w naprawdę ślicznych miejscach. Obsługa na medal – wielojęzyczna.

frotka90

Posty: 10

 
O dużo lepszą opcją będą wakacje rodzinne all inclusive. Mieliśmy okazję odetchnąć rzeczywiście, albowiem zapewnioną mieliśmy opiekę do maluchów. To były prawdziwe wakacje, wobec tego nie polecamy w wypadku wyjazdów z dziećmi czegoś zupełnie innego. Głównie jeżeli chodzi o wyjazd zagraniczny, ta forma sprawdza się bardzo dobrze. Masz wszystko pod ręką.

Dzidzia

Posty: 7

 
A takie wycieczki rodzinne all inclusive to dokładnie co? Mąż szukał ofert na Malediwach, niemniej jednak nie wszystko okrutnie drogie i chyba nie będzie możliwości. Jak coś to piszcie, z jakim biurem spędziliście własne egzotyczne wakacje. Może jednakże się uda :)

wiesław11

Posty: 11

 
No tak, obliczając wszelkie wydatki u nas też wyszło, iż nie ma to jak skorzystać z wycieczek rodzinnych all inclusive. Wyjeżdżając z dziećmi, nie ma możliwości na oszczędzanie. Dzięki takiej ofercie mieliśmy opiekę do najmłodszego i nie trzeba było brać wózka itd.

Dagmara87

Posty: 23