Muzeum poznań, gdzie ?

Muzeum poznań, gdzie ?

Które atrakcje w Poznaniu polecacie zwiedzić nie ulega wątpliwości oprócz ratusza, kościołów, bazylik, cytadeli itp.:)

AliGGG

Posty: 6

 
Nie spodziewałam się, że urodziny dla dzieci to muzeum w Poznaniu potrafi tak super zorganizować. Dzieci nie chciały wychodzić, a i dorośli świetnie się bawili. Bardzo nowoczesne miejsce z masą niespodzianek. Muzeum dla wszystkich zmysłów.

piotrex007

Posty: 21

 
W naszym przypadku urodziny się udały, w Poznaniu nie ma takich miejsc jak to muzeum, jakie potrafi połączyć wyśmienitą rozrywkę dla dzieci z gigantyczną porcją wiedzy podanej w tak oryginalny sposób.

Seba123

Posty: 20

 
Zachęcam do odwiedzin tego muzeum w poznaniu. To jest niezwykłe miejsce, a technologie jakie tu zastosowano robią ogromne wrażenie na odwiedzających. Pełno tu hologramów, chcesz dotknąć i się nie da, łapiesz się na tym i jest odjazd:) Ale nie polecam dla dzieci mniejszych niż 4 latka, zbyt dużo wrażeń.

Ticket2Hell

Posty: 25

 
Podsyłam link do mega fajnie zorganizowanych urodzin w Poznaniu http://blubry6d.pl/2/121/poznanskie-legendy-w-6d-blubry-urodziny.html. Wcześniej była to kraina zabaw, ale to miejsce nie ma sobie równych, zobaczcie opis na stronie koniecznie. Bardzo polecam.

grudziec55

Posty: 23

 
Do dzieła, albowiem jak ktoś chce u nich zamówić urodziny dla dziecka w Poznaniu w tym muzeum6D to trzeba czekać. Wiele jest chętnych. Nie dziwię się, polecam zajrzeć na ich stronę i poczytać w gazetach co o nim piszą.

Kruk

Posty: 21

 
W naszym wypadku urodziny się udały, w Poznaniu nie ma takich miejsc jak to muzeum, które potrafi połączyć świetną rozrywkę dla dzieci z dużą porcją wiedzy podanej w tak oryginalny sposób.

Ptaszyna

Posty: 29

 
Jak ktoś szuka muzeum w poznaniu z oryginalną wystawą to też proponuję to właśnie. Miałam okazję być tam z rodzinką, świetny sposób, żeby zachęcić dziecko do chodzenia na różnego rodzaju wystawy:) Ta jest oryginalna, 3D z wrażeniami nawet zapachowymi. Po prostu trzeba tam pójść i tyle, nie da się tego opowiedzieć;)

jpyzio

Posty: 22

 
Organizują naprawdę idealne urodziny dla dzieci w Poznaniu. Mój syn chodzi do przedszkola i nawet z grupą odwiedzili to muzeum. To lepsze niż kino, teatr. Naprawdę polecam odwiedzić to miejsce.

beata77

Posty: 17