Biuro podróży Kraków, które oferuje tanie podróże?

Biuro podróży Kraków, które oferuje tanie podróże?

Dzień dobry. Co sądzicie na temat wycieczek objazdowych? Moja dziewczyna uparła się na to, aby się na taką wybrać, natomiast ja nie jestem do końca przekonany.

Maciejoo

Posty: 17

 
Czytałam nieco o tym, czym powinien charakteryzować się sprawdzony organizator wycieczek do Kaukazu.

Po wnikliwej analizie udało mi się odszukać jednego organizatora, który sprostał wszystkim oczekiwaniom i dokonałam u niego zakupu wycieczki. Myślę, że gdyby nie moje kryteria to wybrałabym wiele gorzej.

krzysioo0

Posty: 21

 
Odwiedziłem kilka biur podróży w Krakowie, zanim wybrałem to, które było w stanie sprostać moim oczekiwaniom. Nie mam nic do ukrycia, a więc także tego, że jestem bardzo wymagającym klientem. Chciałem najwyższy standard hotelu, podróż samolotem i niską cenę :)))

Hoteowo24h

Posty: 19

 
Mając świadomość, że coraz większą popularnością radują się wycieczki do Kaukazu postanowiłam wybrać ten kierunek. Zachęciłam do tego chłopaka i polecieliśmy z dużą pomocą biura http://www.sjestatravel.pl. Teraz po zakończeniu pobytu możemy wydać opinię. Biuro podróży jest perfekcyjne i nie wahajcie się nawet wykupywać u nich wycieczki :) 100% zadowolenia.

Ticket2Hell

Posty: 25

 
Osobiście niezwykle cenię sobie wycieczki do Kaukazu, które polecałem zarówno praktycznie wszystkim znajomym. Każdy, kto skorzystał z mojej rady przyjeżdżał do kraju wypoczęty, a jednocześnie zadowolony, albowiem zobaczył znacznie więcej niż podczas pobytu np. w Egipcie.

ciumar1

Posty: 29

 
Z mojej perspektywy mogę Wam bardzo mocno polecić wycieczki do Gruzji. Początkowo nie byłem zwolennikiem takiego wyjazdu, ale uparła się na niego moja dziewczyna, więc nie miałem innego wyjścia. Po przyjeździe byłem naprawdę oczarowany, ponieważ w Gruzji jest bardzo wiele miejsc, które mogę Ci polecić.

To kraj, który powinien odwiedzić każdy podróżnik :)

Odi

Posty: 30