Szlak na szpiglasowy wierch

Szlak na szpiglasowy wierch

Dzień dobry. Co możecie powiedzieć na temat przełęczy pod chłopkiem? Liczę na rzetelne odpowiedzi, które mają odzwierciedlenie w rzeczywistości :)

Trener

Posty: 5

 
Niesłychanie długo szukałam w Internecie rzetelnych informacji o tym, jak wygląda szlak na rysy. Wiem, że dużo zależy m.in. od preferencji miłośników górskich eskapad.

tigra32

Posty: 12

 
Ponad 2300 m. n. p. m to wysokość, którą charakteryzuje się przełęcz pod chłopkiem. Na Słowacji istnieje możliwość skorzystania ze szlaku zielonego, który jest w miarę prosty.

Yuri20

Posty: 13

 
O szlakach na dolinę gąsienicową pożądane byłoby nieco poczytać, aby świadomie dokonać wyboru tego, który będzie odpowiadał realnym umiejętnościom miłośników górskich wypraw. Przeceniając swoje siły może okazać się, iż podróż będzie prawdziwą męczarnią oprócz przyjemnością :)

mniszek45

Posty: 14

 
Wielokrotnie słyszałem o tym, iż istnieje coś takiego jak przełęcz pod chłopkiem. Odnoszę wrażenie, że to przełęcz, która cieszy się niewielką popularnością, choć jest dość atrakcyjna. Z resztą przekonacie się o tym sami, by wyszukacie na jej temat informacje w sieci.

borek149

Posty: 14

 
Niezmiernie polecam przełęcz pod chłopkiem, na którą docierałem szlakiem zielonym, któremu sprosta praktycznie każdy. Należy wziąć jednak pod uwagę, że przełęcz znajduje się na sporej wysokości nad poziomem morza, a w związku z tym wędrówka może okazać się niektórym dość męcząca :-)

Lomartek67

Posty: 15

 
Mogę wypowiedzieć się na temat szlaku na morskie oko, który odnalazłem w Internecie, a mianowicie w obrębie tej strony internetowej: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/12/szlak-na-morskie-oko-i-czarny-staw-pod.html. Dzięki niemu możecie zajrzeć nad Czarny Staw. Polecam!

donbagino

Posty: 12

 
Spodobała mi się dolina gąsienicowa szlaki, którymi mogłem do niej dotrzeć były bardzo zróżnicowane. W związku z tym wyprawa w tym kierunku nawet kilkukrotna miałaby spory sens z punktu widzenia miłośników gór. Polecam serdecznie ten kierunek :)

alliknet5

Posty: 13