pierścionki z markazytami, który sklep ?

pierścionki z markazytami, który sklep ?

Mam pytanie. Czy opłaca się kupować biżuterię z kamieniami? Czy nie jest ona zbyt uciążliwa do pielęgnacji? Wspaniale wyglądają pierścionki z niebieskimi topazami. Co o nich sądzicie?

Wraczki333

Posty: 4

 
No tak taka biżuteria jest tańsza, ale jak weźmiesz pod uwagę srebro z kamieniami szlachetnymi to ceny już wcale takie niskie nie są :D Tak czy inaczej, ja również wolę srebro. Przede wszystkim nie uczula mnie, ale muszę mieć pewność, że kupuję ozdobę ze srebra próby 925. Jeśli macie jakiś ulubiony sklep, piszcie.

NBA-dresy

Posty: 11

 
Ja też pomału przekonuję się do srebra. Wzornictwo jest teraz naprawdę przekonujące :D Ostatnio przeglądałam wiele sklepów z biżuterią srebrną, a dokładnie kolczykami i mam niemałą ilość ozdób w koszyku :) Co sądzicie o kamieniach naturalnych jako dodatkach w takich ozdobach?

Misio

Posty: 30

 
Nie znam tego kamienia. Na pewno sprawdzę, co to jest i dlaczego Ci się tak podoba. Urzeka mnie taka biżuteria, lecz coś innego – kolczyki z blue topazem. Muszę sobie na takie pozwolić.

Laleczka

Posty: 10

 
Kocham kolczyki z markazytami, a tu mają bardzo ciekawy wybór https://braccatta.com/pl/bizuteria-srebrna. Cenowo powiem szczerze, że jest całkiem nieźle. Polecam.

eloop

Posty: 14

 
Mnie też, ale ostatnio zauroczyłam się pierścionkami z markazytami. Nie miałam pojęcia, że ten kamień naprawdę przypomina diamenty. Nie, co ja gadam. Te kamienie wyglądają jak prawdziwe diamenty :D

Modniś

Posty: 3