dachy Poznań, gdzie szukać ?

dachy Poznań, gdzie szukać ?

Szukam dekarza z Poznania, który doradzi mi, które pokrycie dachowe wybrać. To ma być ktoś z doświadczeniem.

szef82

Posty: 2

 
Jeśli ma się wiedzę to można samemu coś kombinować. Jeśli tylko widziało się na internecie to lepiej nie ryzykować. Można narobić sobie szkód i dekarz wszystko będzie musiał naprawiać.

Michaś

Posty: 16

 
Dekarzy jest bardzo dużo. Sam zamówiłem dach z Poznania i firma mi wszystko przygotowała. Przyjechali, oceniali, co da się zrobić. Następnie doradzili, jakie pokrycie dachowe wybrać. Zamontowali mi wszystko bardzo solidnie. Ostatnie wichury kilka dachów zerwały, ale mój nadal ma się bardzo dobrze.

Boss

Posty: 8

 
W żaden sposób nie opłaca się tego robić samemu. Znajomy zakładał dach to krzywo zrobił więźbę. Potem już było tylko gorzej. Dekarze nie byli zadowoleni jak musieli to wszystko prostować. Lepiej nie ryzykować.

czubek67

Posty: 9

 
Korzystałem z tego dekarza z Poznania http://www.dachy-siepa.pl i jestem bardzo zadowolony. Naprawili mi więźbę dachową, zrobili pokrycie z papy, a nawet zamontowali mi okna. Zdali egzamin na szóstkę.

Kitas

Posty: 12

 
W żaden sposób nie opłaca się tego robić samemu. Znajomy zakładał dach to krzywo zrobił więźbę. Później już było tylko gorzej. Dekarze nie byli zadowoleni jak musieli to wszystko prostować. Lepiej nie ryzykować.

dagmarka

Posty: 4