Polecicie geodetę w Łodzi?

Polecicie geodetę w Łodzi?

Witam.

Interesują mnie usługi geodezyjne w Łodzi, jakie nie będą kosztowały prawdziwego majątku. Znacie godnego polecenia specjalistę, który proponuje rozsądne ceny?

opiter78

Posty: 28

 
Trudno powiedzieć mi, ile może kosztować geodeta w Łodzi. Wszystko zależy między innymi od tego, jaką inwestycję realizujesz. Z dość prostymi zadaniami poradzi sobie każdy geodeta, a dodatkowo nie powinien wziąć bardzo dużo pieniędzy.

Inaczej ma się sprawa, gdy potrzebujesz obsługi ogromnej inwestycji.

m4ddog

Posty: 22

 
Niedawno niezbędne były mi pomiary wysokościowe, choć byłam totalnie zdezorientowana, z którym kosztem może wiązać się wykonanie takiej usługi. Na szczęście przeczytałam kilka tematów na tym forum dyskusyjnym i byłam przygotowana na twarde negocjacje, gdy cena znacząco przekraczałaby tą, z którą można spotkać się w mojej okolicy.

howardwebb

Posty: 22

 
Dlaczego wychodzę z założenia, że warto skorzystać z usług firmy geodezyjnej, która działa na lokalnym rynku?

Wszystko przez fakt, iż pracujący w niej geodeci znają teren, a więc mają świadomość o pewnych kwestiach, o których zielonego pojęcia nie może mieć geodeta, który mieszka kilkaset kilometrów dalej.

dskoku

Posty: 22

 
Geodezja to branża, w której w mojej opinii w grę wchodzą niemałe pieniądze.

Przekonałem się o tym, gdy budowałem dom, a na usługi geodety poszło kilka tysięcy pln, choć tak naprawdę na budowie spędził niezwykle niewiele czasu. Tak czy siak trzeba przygotować się na gigantyczne sumy za usługi geodezyjne.

Gucio

Posty: 17

 
Z mojej perspektywy, gdy w grę wchodzi geodezja to mogę śmiało polecić usługi firmy http://www.geofort.pl, która wyznaczała dla mnie w terenie obiekty budowlane, które stawiałem.

Mogę pochwalić ich za bardzo dobry kontakt, indywidualne podejście oraz rozsądne pieniądze, jakie należy zapłacić za ich usługi. Polecam ich wszystkim znajomych mówiąc o nich w samych superlatywach :)

Facio

Posty: 28

 
Niedawno niezbędne były mi pomiary wysokościowe, choć byłam totalnie zdezorientowana, z jakim kosztem może wiązać się wykonanie takiej usługi. Na szczęście przeczytałam kilka tematów na tym forum dyskusyjnym i byłam przygotowana na twarde negocjacje, gdy cena znacząco przekraczałaby tą, z jaką można spotkać się w mojej okolicy.

Dziadek

Posty: 19

 
Pytacie o to, w jaki sposób wybrać geodetę w Strykowie. Podstawowym kryterium winny być posiadane uprawnienia, ponieważ muszą pozwalać one na wykonanie ciekawych nas czynności. Istnieje siedem stopniu uprawnień, a pierwsze dwa bez kłopotu pozwalają zrobić wszystkie zadania, których żąda budowa domu :)

Ptaszyna

Posty: 29

 
Dzięki Waszym poradom, które opublikowaliście na tym forum dyskusyjnym udało mi się w dużym stopniu wyeliminować kiepskich geodetów i wybrać najlepszego geodetę w Łodzi. Jestem zadowolony ze współpracy, którą podjąłem i w razie czego mogę pozostawić namiary na geodetę.

kadajo

Posty: 31

 
Potrzebowałem geodety w Łodzi, natomiast najpierw trafiłem do wydziału geodezji i architektury w tym mieście. Miałem to szczęście, że odszukałem tam listę specjalistów z właściwymi uprawnieniami, którzy działają świadcząc swoje usługi na terenie Łodzi i okolic.

Później popytałem o opinię o danym architekcie, którego „zatrudniłem”.

tadziu47

Posty: 31