konsultacja wizerunkowa, znacie ?

konsultacja wizerunkowa, znacie ?

Mąż mówi, że powinnam sięgnąć z pomocy stylistki, niemniej jednak nie wiem czy to drogie jest i jak to w ogóle ma wyglądać?

Oklimas

Posty: 2

 
Mnie najbardziej podobały się zakupy ze stylistką, bo widać, że ma do tego głowę. Zasadniczo w ogóle lubię zakupy, ale pod okiem specjalistki to było naprawdę super. Całkowicie zmieniła się moja garderoba. Teraz mam więcej kolorowych rzeczy. Człowiek ciągle maskuje swoje niedoskonałości, ale to nie ma sensu.

borek149

Posty: 14

 
Byłam na szkoleniu dla pracowników salonu odzieżowego i naprawdę wiele się dowiedziałam. Teraz mogę doradzać swoim klientkom. Widać, że są bardziej zadowolone. Opłaca się być fachowym w tym, co robimy, bo wtedy inni naszą pracę o wiele bardziej doceniają.

xtigerx

Posty: 7

 
Powiem tak mnie wizyta u Kamili Piwowarskiej pomogła. Jestem niezwykle zadowolona. Nie wiedziałam, że te kolory są dla mnie należyte, jakie zaproponowała. Wiem, którą mam figurę i wiem jak to ma wyglądać dalej. Teraz kupuje całkowicie inne rzeczy niż uprzednio, zatem polecam i jeszcze raz polecam. Należałoby było.

Gucio

Posty: 10

 
Bez problemów konsultacje wziernikowe można odbyć ze stylistką i przeprowadzi również szkolenia dla pracowników salonów odzieżowych https://kamilapiwowarska.pl/oferta-biznesowa/. To osoba z ogromny zaangażowaniem i doświadczeniem. Mnie się bardzo podobała.

Facio

Posty: 4

 
Oglądam tyle programów w telewizji, iż sama sobie mogą z tym poradzić. Efekt jak dla mnie niezwykle dobry. Oszczędzam tym samym wiele pieniędzy. Nic nie ma za darmo no i jeszcze trzeba mieć czas na to żeby biegać ze stylistką po sklepach. Nie mam do tego głowy.

seweryn

Posty: 10

 
Dzisiaj są super czasu, bo może korzystać z pomocy stylisty modowego, który naprawdę się na tym zna. Nie dla każdej z nas cena ma znaczenie. Dla mnie liczy się efekt, z którego mam być bardzo zadowolona i wtedy jest dobrze.

alledom

Posty: 5

 
Byłam na szkoleniu dla pracowników salonu odzieżowego i naprawdę wiele się dowiedziałam. Teraz mogę doradzać swoim klientkom. Widać, że są bardziej zadowolone. Opłaca się być profesjonalnym w tym, co robimy, bo wtedy inni naszą pracę o wiele bardziej doceniają.

beata77

Posty: 8