najlepszy skaner 3D, sklep online

najlepszy skaner 3D, sklep online

Konieczna mi w miarę doświadczona drukarka 3D na żywice. Macie jakieś upatrzone modele? Polecicie mi coś?

krzysioo0

Posty: 2

 
U mnie w firmie działa jakaś szybka drukarka żywiczna, ale nie wiem, co to za model. Jutro sprawdzę to dam znać. Wiem, że działa bezproblemowo i bezawaryjnie.

matek562

Posty: 13

 
Nie wiedziałem, że przemysłowe drukarki 3D drukują żywicą. Do tej pory widziałem jedynie jakieś tworzywa sztuczne. Na pewno to ciekawa propozycja, dlatego muszę się w ten temat zagłębić.

alliknet5

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o skaner 3D to tutaj https://revo3d.pl/kategoria-produktu/skanery-3d/ jest bardzo dobrze przygotowana oferta. Ta firma ma najlepszy i najtańszy sprzęt, dlatego zawsze korzystam z ich oferty.

Hihi_WWW

Posty: 14

 
Dzisiejszej nowoczesne modele drukarek dają naprawdę nieograniczone możliwości. Może trzeba wydać na nie dziesiątki tysięcy, ale jeśli ktoś później robi na nich protezy albo aparaty ortodontyczne to szybko się inwestycja zwraca. Tak przynajmniej czytałem.

Gruszek2

Posty: 6

 
Ofert znajdzie się bardzo dużo, ale według mnie drukarka 3D to urządzenie do zarabiania pieniędzy. Dorabia się wiele różnych akcesoriów, dentyści nawet na tym pracują. Im wszystkim się to opłaca, bo klient za to zapłaci. Do zabawy? Zdecydowanie za drogie to jest jak dla mnie.

Bialy_Wilk

Posty: 6

 
Skanery i drukarki naprawdę są coraz tańsze, lecz trzeba się liczyć z tym, że jednakże to będą nadal wysokie koszty. Do pracy jak najbardziej się to przydaje, lecz do zabawy?

ui5609

Posty: 2