dobry rehabilitant w Gdyni lub w Sopocie - szukam !

dobry rehabilitant w Gdyni lub w Sopocie - szukam !

Cześć. Czy któryś dobry fizjoterapeuta w Gdańsku posiada atrakcyjne ceny swoich usług?

sebastian90

Posty: 8

 
Obecnie interesuje mnie rehabilitacja po urazach sportowych. Zależy mi na wysokiej jakości rehabilitacji, choć z drugiej strony mam mocno ograniczony budżet...

MacieqLeo

Posty: 17

 
Moim zdaniem niesłychanie sporo zaangażowania wymaga rehabilitacja pediatryczna przy mózgowym porażeniu dziecięcym. Jestem tego świadoma ze względu na fakt, iż dziecko znajomych jest chore.

Acclaim

Posty: 13

 
Dobry fizjoterapeuta w Gdańsku posiada swoją ofertę na tej stronie:
http://gdansk.emiasto.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-masazysta-gdansk-sopot.html. Korzystam z jego usług od kilku lat. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do jego pracy.

wisła1905

Posty: 10

 
Zdaję sobie sprawę, że rehabilitacja w Sopocie to bardzo kosztowna usługa. Wychodzę z założenia, że podejmując skuteczne poszukiwania uda mi się zapłacić nieco mniej, niż Wy mieliście okazję korzystając z usług najlepszych przedstawicieli tej branży. Pozdrawiam.

MisiekKce

Posty: 7

 
Mam namiary na co najmniej kilku fachowców, którzy od wielu lat zajmują się rehabilitacją kręgosłupa Gdańsk. Bez najmniejszego problemu mogę Wam je przekazać na priv :)

Bialy_Wilk

Posty: 7

 
Moim zdaniem bardzo wiele zaangażowania wymaga rehabilitacja pediatryczna przy mózgowym porażeniu dziecięcym. Jestem tego świadoma ze względu na fakt, iż dziecko znajomych jest chore.

Facio

Posty: 27

 
Mam namiary na co najmniej kilku specjalistów, którzy od sporo lat zajmują się rehabilitacją kręgosłupa Gdańsk. Bez najmniejszego problemu mogę Wam je przekazać na priv :)

dominikk6

Posty: 8

 
Przygotujcie się na to, że dobry fizjoterapeuta w Sopocie oczekuje zarówno sowitego wynagrodzenia za własne usługi. Niemniej jednak to dość logiczna sprawa...

Madzia

Posty: 13