Sail Gdańsk, poszukuję!

Sail Gdańsk, poszukuję!

Chciałbym dowiedzieć się, gdzie mogę zobaczyć aktualne fotografie Sail Gdańsk? Czy takie fotografie da się wykupić?

przemek55

Posty: 1

 
Baltic Sail 2020 był przepiękny. Szkoda, że was nie było. Jednak wydaję mi się, że można zobaczyć fotografie z całego wydarzenia. Może ktoś poleci Ci konkretną stronę ze zdjęciami z tego wydarzenia.

Gubuś234

Posty: 9

 
Zlot Żaglowców uwielbiamy i jeździmy systematycznie od paru lat. Kiedyś ktoś mi podał specjalną stronę, gdzie można zobaczyć fajne fotografie. Jednak już nie pamiętam, jak się nazywa.

Speedy_UT

Posty: 22

 
Dzień dobry, powiem Ci, iż w internecie są różne strony z wydarzenia Baltic Sail 2020. Tylko nie wiem, czy zobaczysz wszystkie zdjęcia. Jednak wydaję mi się, iż na pewno jest jakiś fotograf, który takie wydarzenia umieszcza w internecie.

CZesiek45

Posty: 13

 
Powiem Wam, że parada żaglowców jest niezwykle piękna. Od paru lat już jeżdżę, aby zobaczyć to wyśmienite wydarzenie w Gdańsku. Jeżeli chodzi o fotografie to tutaj masz linka do jednej strony z fotografiami https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Na pewno Ci się spodobają.

namok

Posty: 12

 
Baltic Sail to niesłychanie fajne wydarzenie. Specjalnie jeździmy do Gdańska na paradę żaglowców. W tym roku również będziemy, jednak nie wiem, gdzie obejrzeć zdjęcia.

Justynka45

Posty: 7

 
Wiesz co nie wiem, gdzie możesz zobaczyć fotografię Sail Gdańsk. Może ktoś Ci jeszcze poleci. Jednakże ja polecam Ci zobaczyć to na żywo. Naprawdę jest na co popatrzeć, dlatego zapraszam Cię w tym roku do przyjazdu nad morze.

Marko

Posty: 2

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie odnajdziesz super fotografie z tego wydarzenia. Należałoby popatrzeć u osób, którzy zajmują się tym od paru lat.

Marioleczka

Posty: 2

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko odszukasz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

Dziadek

Posty: 18

 
Ja również uwielbiam oglądać Baltic Sail 2020. Bardzo interesuje mnie ten temat i co roku jeździmy do Gdańska go oglądać. W tym roku też będziemy z całą naszą rodzinką, a wy?

codePerformance

Posty: 25