fotograf na ślub Zielona Góra, gdzie znajdę?

fotograf na ślub Zielona Góra, gdzie znajdę?

Niezbędny jest na już fotograf weselny w Zielonej Górze. Termin na przyszłą sobotę, dlatego jeśli znacie kogoś, kto ma wtedy wolny termin to dajcie szybko znać.

Wariat

Posty: 1

 
Według mnie zleca się fotografię ślubną w Zielonej Górze tylko specjaliście. To wyjątkowe fotografie i nie ma miejsca na ich poprawianie. To nie kolejne urodziny tylko coś więcej, wobec tego trzeba odnaleźć kogoś, kto się na tym zna.

Lupusx

Posty: 5

 
Robienie takich zdjęć nie jest łatwe. Wiele z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina zwłaszcza na początku wesela nie za bardzo chce zdjęć. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf powinien być mało widoczny dla wszystkich gości.

stritt

Posty: 9

 
Super fotografa na wesele w Zielonej Górze znalazłam na http://jacekpatecki.pl i polecam Wam tę osobę. Mnóstwo moich znajomych ma zdjęcia właśnie od tego pana i wszyscy jesteśmy naprawdę niezmiernie zadowoleni.

syrena88

Posty: 14

 
Im wiecej jest zdjęć tym lepiej. Nigdy wszystkie nie będą super. Jeżeli zamówi się sto czy dwieście zdjęć to fotograf nie byłby w stanie wszystkich wykonać super. Ile by mu to miało zająć czasu? Goście na weselu zamiast się bawić to by się musieli ustawiać do zdjęć. Tutaj idzie się na żywioł i z tych setek zdjęć zawsze się coś wybierze.

alek44

Posty: 12

 
Nie za dobrze na zdjęciach wychodzę, lecz akurat ślubne trzeba było zrobić. Musi być przecież jakaś pamiątka, zatem trzeba zadbać o to, aby była rzeczywiście niezwykle wartościowa, a wtedy będziemy jeszcze niezwyklej zadowoleni. Fotografa bez problemów się znajdzie.

Eksperttt45

Posty: 2

 
Zdjęcia na ślubie i weselu są bardzo ważne. Trudno byłoby mi sobie wyobrazić, że ich nie ma. To wyjątkowa chwila i im więcej takich zdjęć powstanie tym będzie lepiej. Nie wszystkie są super, dlatego idziemy na ilość, a wtedy bez problemów znajdziemy super zdjęcia wśród tych zrobionych.

lalunia333

Posty: 10

 
Wybór fotografów jest bardzo duży. Niestety nie każdy wie jak wykonywać w pełni profesjonalne zdjęcia. Najlepiej jest to sobie sprawdzić w portfolio a wtedy wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

Ciapek

Posty: 4

 
Nie za dobrze na zdjęciach wychodzę, ale akurat ślubne trzeba było zrobić. Musi być przecież jakaś pamiątka, dlatego trzeba zadbać o to, aby była naprawdę bardzo wartościowa, a wtedy będziemy jeszcze bardziej zadowoleni. Fotografa bez problemów się znajdzie.

wisła05

Posty: 12