projektowanie stron www Pabianice, jaka firma ?

projektowanie stron www Pabianice, jaka firma ?

Nie wiem czy budować samemu stronę internatową czy dać to firmie? Koszty są wielkie czy nie? Nigdy tego nie robiłem.

Facio

Posty: 2

 
Jeżeli chodzi o projektowanie stron www w Pabianicach to brat korzystał z pomocy firmy. Mieli inne pakiety od standardowego po biznesowy. Dowiemy się, kto to dokładnie był i podam adres ich strony www.

wera87

Posty: 4

 
Czas, kiedy sam brałem się za strony internetowe minął. Dzisiaj trzeba tworzy te responsywne, projekt są coraz bardziej skomplikowane. To ponad moje umiejętności.

Fanatyk

Posty: 25

 
Tydzień temu zleciłem projekt strony www w Zgierzu firmie http://icp.biz.pl i jestem bardzo zadowolony. Wybrałem ich najtańszy pakiet. Niewiele wydałem, a strony mam. Dla mnie super.

Robuś

Posty: 5

 
Zlecałem wielokrotnie projektowanie stron internetowych w Zgierzu. Jest tam firma, która jest w tym naprawdę bardzo dobra. Najpierw się rozmawia z nimi o tym jak ma strona wyglądać, a dopiero później zaczynają brać się na projekt. Na każdym etapie można będzie wprowadzać zmiany, bo przecież może nam coś nie pasować.

wacek56

Posty: 19

 
Jest wiele darmowych programów do tworzenia stron internetowych, ale nie chce mi się po nie sięgać. Znajomi bawili się w to kiedyś, a ostatecznie wybrali jakąś firmę, która tworzy strony internetowe w Zgierzu. Im zajęło to moment i mają problem rozwiązany. To jest naprawdę bardzo dużo pracy.

labuh

Posty: 11

 
Mam swoją stronę internetową od wielu lat i jej nie zmieniam. Zrobiłem ją sobie sam i jestem z niej zadowolony. Spróbujcie sami tworzyć najwyżej się nie uda, ale próbować warto.

Fifej23

Posty: 11

 
Nie wiem czy chciałbym tracić czas na projektowanie stron skoro można to zlecić firmie, jaka o sporo lepiej się na tym zna. W większości przypadków tracimy jedynie czas i nic więcej. Nie o to przecież chodzi. Dajmy robić strony www komuś, kto się na tym zna lepiej niż my.

mobista

Posty: 18