instalacje fotowoltaiczną

instalacje fotowoltaiczną

Ostatecznie zdecydowałem się na to, by robić u siebie instalacje fotowoltaiczną, ale tak naprawdę nie do końca wiem po jaką firmę sięgnąć, gdzie tutaj ewentualnie szukać dla siebie jakieś sensownej opcji, z której potem będę zadowolony. Jak możecie pod tym kątem coś odpowiedniego zaproponować to chętnie skorzystam.

Grabow12

Posty: 2

 
Zdaje mi się, że na ofertę SolarCity PV możesz liczyć jeśli chodzi o wykonanie takiej instalacji. Firma ma dość dobrze przygotowaną ofertę, spore doświadczenie przy takich instalacjach więc faktycznie pod tym kątem będzie można na ich pomoc liczyć.

Warszawiak

Posty: 25

 
Jeśli chodzi o wykonanie takiej instalacji to najważniejsze będzie znalezienie kogoś kto wcześniej pomoże wybrać odpowiednią moc i zaplanuje wykonanie pod kątem wyboru paneli. Oczywiście najlepiej jak jedna firma i zrobi projekt i potem wykona.

ilor45

Posty: 4

 
Obecnie tych wykonawców jest wielu, tylko musisz sprawdzić czy dana firma faktycznie na odpowiednim poziomie taką instalację będzie w stanie zrobić. To mi się wydaje, że będzie kluczowe. A wcześniej rzecz jasna konieczny audyt, by w ogóle określić jakie jest zapotrzebowanie danego budynku na energię. To taka sprawa, która potem pomoże wykonać taką instalację, która w praktyce będzie spełniała oczekiwania.

szef82

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o taką instalację to staraj się sprawdzić jakąś firmę w okolicy, ale żeby nie tylko robili projekt, ale byli w stanie też taką instalację potem wykonać. Ogólnie kompleksowo, żeby jeden wykonawca przygotował zamysł i potem to wdrożył. Od strony praktycznej się to zawsze najlepiej sprawdza.

Mariusz

Posty: 10

 
Zdecydowanie, znalezienie wykonawcy, który będzie także projektantem to najlepsza opcja. Jeśli jest też szansa na to, by taka firma jednocześnie była w stanie również pomóc w uzyskaniu dofinansowania to z takich ofert na pewno będzie warto skorzystać. Moim zdaniem to faktycznie w praktyce się najlepiej będzie sprawdzać.

Jasio

Posty: 9

 
Ogólnie jeśli chodzi o takie instalacje to rynek jest dobrze rozwinięty, najlepiej wybrać kogoś kto ewentualnie będzie mógł też coś podpowiedzieć, doradzić, jeśli chodzi o walkę o dofinansowanie, bo obecnie dość często również z takiej opcji można skorzystać przy takich instalacjach więc na pewno też warto będzie taką opcję brać pod uwagę.

Aliner56

Posty: 7

 
Oprócz tego, że będziesz szukał wykonawcy staraj się także sprawdzić jak to dokładnie wygląda obecnie jeśli chodzi o możliwość wykonania takiej instalacji pod kątem tego, by uzyskać dofinansowanie. To bardzo dobra opcja i faktycznie warto będzie z niej skorzystać.

Kolekcjoner

Posty: 4

 
Zgadzam się z tym, że jeśli chodzi o ofertę SolarCity PV (https://www.facebook.com/SolarCityPV/) to wielki plus za wielkie zaangażowanie pracowników, którzy faktycznie starają się przygotować dla każdego najlepszą możliwą instalację, która potem w praktyce będzie się sprawdzała. Więc jak zależy Ci na jakości to na pewno na ich pomoc można liczyć.

@marcelko

Posty: 8

 
Ogólnie możemy polecić firmę SolarCity PV. Bardzo dobrze przygotowana oferta, jeśli będziesz chciał wykonać taką instalację to wydaje mi się, że z ich propozycji możesz skorzystać. Dobre podejście i na pewno poradzą na jakie rozwiązania warto się będzie decydować więc myślę, że takie wsparcie też będzie dla Ciebie przydatne.

doboszzz

Posty: 2