numery telefonów, jaki serwis ?

numery telefonów, jaki serwis ?

W wielu przypadkach mam numery telefonów z Anglii. Nie wiem, kto do mnie dzwonił i nie wiem, w jaki sposób można to zbadać.

100%UP

Posty: 1

 
Nie wiem nic o bazach, które mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś odnajduje. Trzeba tylko uważać, albowiem dużo stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym później kłopoty.

alus

Posty: 5

 
Dzięki internetowi można rzeczywiście w bezproblemowy sposób zbadać numery telefonów z UK czy z Polski. Dużo osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, bo w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wówczas zaczynają się poważne kłopoty finansowe.

Miki

Posty: 6

 
Według mnie najlepiej sprawdzać numery telefonów w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk, to bezpieczne miejsce. Znajdziemy tam wszystkie nieznane nam numery telefonów z UK. Dowiemy się gdzie są zlokalizowane i do kogo należą. Można znaleźć o numerach opinie.

czesterr

Posty: 10

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, że to jakaś pomyłka, lecz zawsze trzeba to sprawdzać. Jeżeli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie oznacza tutaj bardzo duże zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co potem płakać i płacić?

namok

Posty: 4

 
Nie wiem nic o bazach, które mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś znajduje. Trzeba tylko uważać, bo wiele stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym później problemy.

BrumBrum2

Posty: 4

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym bardziej dzisiaj, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Problemy będą ogromne, bo, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z własnej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

alilcjaa

Posty: 4