Gdzie dobrze zrobią zmianę vhs na dvd?

Gdzie dobrze zrobią zmianę vhs na dvd?

Witam. Szukam w trybie bardzo pilnym zajmującej się przegrywaniem vhs na dvd. Bardzo proszę o sprawdzone kontakty.

Oczywiście będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Ticket2Hell

Posty: 17

 
Witam.

Dzięki bardzo za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata.

Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

darkness6

Posty: 16

 
Witam. Szukam i szukam pomysłu na super prezent dla moich rodziców. Akurat w tą niedzielę obchodzą dwudziestolecie zawarcia związku małżeńskiego. Jestem w kropce bowiem chce im sprawić przyjemność a nie chciałabym samych kwiatów im dawać.

Pomocy!

humer56

Posty: 20

 
Hej. A propos takich przygrywań z kaset na płyty zastanawiam się czym się kierujecie wybierając firmę, która ma to wykonać?

alitomm

Posty: 32

 
Dzień dobry. Odważny jesteś bo ja to się dobrze zastanawiam czy w ogóle być przy żonie jak będzie rodzić. Boję się że nie podołam a to dopiero będzie znaczny wstyd. Nie chciałbym żeby się ze mnie potem śmiano.

bymbym23

Posty: 21

 
Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem takiego filmu z mojego wesela ze wstawkami z życia wcześniejszego. Także ja i mój narzeczony mamy ponagrywane inne filmy z czasów gdy byliśmy jeszcze mali natomiast są one zapisane na kasetach vhs.

Czy to nie będzie za ogromny kłopot?

krak

Posty: 22

 
Dzień dobry. Mając taki problem także szukałem po Internecie. Na szczęście tu można szybko i łatwo rozwiązywać swoje problemy. Osobiście kliknąłem w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl który okazał się właśnie bardzo pomocny.

Polecam dla wszystkich szukających firm zajmujących się przegrywanie filmów z vhs na dvd.

Julian

Posty: 21

 
Hej. Oryginalny prezent dla rodziców w postaci ich filmu z ich wesela jest rzeczywiście super. Rzeczywiście ja też wypróbowałam i polecam szczerze. Nawet sobie nie wyobrażacie jaką radość to im sprawiło.

protlum34

Posty: 27

 
Hej.
Dzięki właśnie takiej nowoczesnej technice można spokojnie sobie umilić życie gdyż można spokojnie wrócić do przeszłości.

Radziu

Posty: 25