Zalety kosmetyków ajurwedyjskich

Zalety kosmetyków ajurwedyjskich

Szukam naturalnego płynu do odkażania rąk z designerskim, po prostu ładnym dozownikiem do bardziej komercyjnych, codziennych zastosowań, obsługa klienta i te sprawy. Może podpowiecie i macie coś fajnego na oku.

67-kristoo

Posty: 1

 
Kurkuma, lawenda, cytryna, herbaty w ajurwedzie odgrywają sporą rolę. Cynamon jeszcze może, żeby udoskonalić odcień skóry.

alimer56

Posty: 28

 
Jestem mężczyzną z długimi włosami i właśnie niedawno pytałem fryzjerkę, jak mogę zregenerować wytarty środek głowy. Nie łysieję, ale mam takie wytarcie powiedzmy, strasznie mi przeszkadza. Poleciła mi szampony z https://spa-ceylon.pl, żebym testował każdy oddzielnie, minimum 2 miesiące i przyznam szczerze, że pierwsze małe włoski zaczęły w tej gołej strefie odrastać, dlatego zostawiam kontakt. Może komuś się przyda.

grzes3345

Posty: 19

 
Od czasu do czasu warto wymienić kosmetyki, bo jednak ciało się przyzwyczaja do konkretnych składników aktywnych i trzeba odświeżać.

Gerda

Posty: 20

 
Potwierdzam, że niektóre kosmetyki ajurwedyjskie długoterminowo wpływają na zdrowszy odcień skóry, masz jakby większe nasycenie składnikami.

mikesmith0103

Posty: 2

 
Aszwaganda przecież wywodzi się z medycyny ajurwedyjskiej, a to jeden z najsilniejszych naturalnych psychotropów. Na mnie działa od lat, suplementacja regularna. Biorę więcej niż jedną tabletkę oczywiście, ale działa, dlatego podejrzewam, że i kosmetyki ajurwedyjskie charakteryzują się podobną efektywnością.

basiulka45

Posty: 7

 
Używam tylko ajurwedyjskich kosmetyków, bo to w pełni wegetariańska formuła i doceniam sklepy, marki, które ten temat ogarniają i rozumieją przede wszystkim, a nie bazują tylko na modzie, trendach. To po prostu styl życia.

Gumis

Posty: 17

 
Przy odrobinie wysiłku to naprawdę można sobie domowe SPA zaprojektować i też jestem zwolenniczką podobnego pomysłu.

FFelxus

Posty: 6