Program mieszkanie dla młodych, proszę o poradę

Program mieszkanie dla młodych, proszę o poradę

Hej.

Z jakimi korzyściami dla uczestnika może wiązać się program mieszkanie dla młodych? Zastanawiam się nad zaciągnięciem kredytu hipotecznego.

Max Pejnn

Posty: 29

 
Witam. Jeśli chodzi o program mieszkanie dla młodych to nie mam wątpliwości, że nie jest on genialny, ale jednak stanowi dobre wsparcie.

Obecnie jestem na etapie wyboru banku i nieruchomości, a dużą pomoc dla mnie stanowi zawartość serwisu http://www.mdm.edu.pl.

Sebo

Posty: 21

 
Hej.

Całkiem niedawno znalazłem przyjazny kalkulator kredytowy dla młodych, dzięki któremu mogłem wpisać kwotę kredytu, wkładu własnego, a także oprocentowanie.

Trzeba pamiętać, iż oprócz tego w grę wchodzi prowizja banku oraz marża, jaką narzuca ta instytucja.

Goral6

Posty: 21

 
Hejka. Ciekawym pomysłem na nabycie nieruchomości jej z mojej perspektywy kredyt hipoteczny dla młodych. Sam przymierzam się do zaciągnięcia takiego kredytu, choć analizuję propozycje kilku banków i waham się nad wyborem lokalizacji mojego przyszłego mieszkania.

Dagmara87

Posty: 19

 
Witam serdecznie.

Kredyt mieszkanie dla młodych to w moim przypadku jedyna możliwość na kupowanie nieruchomości. Brakowało mi nieco wkładu własnego, ale gdy usłyszałem o tym programie, który był dla mnie wręcz wybawieniem. Dzisiaj jestem na etapie załatwiania wszystkich formalności, które związane są z zaciągnięciem kredytu hipotecznego w jednym z banków.

Pozycjoner

Posty: 27

 
Cześć.

Jestem wdzięczny za Wasze wypowiedzi, które bardzo wiele powiedziały mi na temat jak wygląda kredyt hipoteczny dla młodych. Dzięki podpowiedziom opublikowanym na tym forum udało mi się znaleźć najlepszą nieruchomość i sfinansować ją kredytem z MdM.

Warszawiak

Posty: 26