bezpieczne pożyczki gotówkowe od osób prywatnych

bezpieczne pożyczki gotówkowe od osób prywatnych

Moi mili, na gwałt...w sensie na wczoraj jest mi potrzebna pożyczka, to jest kwestia około tysiąca złotych. Jakie firmy polecacie? Jakie strony sprawdzić? Gdzie koszty spłaty nie są za wysokie?

21gregorek

Posty: 26

 
Co ja bym zrobił bez chwilówek? Chyba bym zginął ;P Dla mnie to jest podstawowy produkt finansowy, ciągle coś trzeba kupić, a to do auta, a to do domu, i skąd w inny sposób wziąć na to kasę?

Dagmara87

Posty: 19

 
Ja mam hipotekę na karku, a do tego jeszcze niedawno chwilówkę sobie wziąłem bo święta...nie ma lekko, ale nikt nie mówił, że będzie. Co do warunków, to jest spora konkurencja, można w miarę sensowne oferty znaleźć.

wom_ww

Posty: 29

 
Mam znajomego, który inwestuje w pożyczki społecznościowe. Ostatnio z nim gadałem na ten temat, to mówi, że idzie z tego wyciągnąć nawet kilka stówek na miesiąc..

drillmod

Posty: 25

 
Nie wiem kogo tutaj polecić. Ja jak potrzebuję dodatkowej kasy to zawsze uderzam najpierw do brata, on jest kasiasty, pracuje w Norwegii w stoczni, także to są nieporównywalnie inne zarobki niż ja mam w Polsce.

jpyzio

Posty: 22

 
Opłaca się korzystać z pożyczek społecznościowych, zwłaszcza jak potrzeba na szybko pieniędzy. Na początku grudnia składałem wniosek o pieniądze na portalu www.pozyczkolandia.pl. Szybko zgłosił się chętny inwestor i dograliśmy transakcję ekspresowo. Przyjemnie, sympatycznie, na jasnych warunkach, o wiele taniej niż w parabankach.

Motospec

Posty: 23

 
W sumie to dopiero jakoś miesiąc temu się dowiedziałem, że jest coś takiego jak pożyczka społecznościowa, wcześniej o tym wynalazku w ogóle nie miałem pojęcia. Na pewno ciekawa alternatywa zwłaszcza dla chwilówek, które są o wiele wyżej oprocentowane. I zawsze jak się pożycza od osoby prywatnej to można coś tam ponegocjować, dogadać się po prostu.

Krakus

Posty: 19

 
Raz w życiu pożyczyłem pieniądze na procent, ale to był znajomy, znajomego, który akurat potrzebował kasy, także w miarę ta osoba była pewna. W sumie niezły zarobek z tego wyszedł.

czesteruś34

Posty: 24

 
Ja bym chętnie pieniądze zainwestował w pożyczkę społecznościową, ale nie wiem jak to wszystko dopiąć. Bo jest przecież ryzyko, że się trafi na kogoś, kto nie za bardzo będzie zainteresowany spłatą i co wtedy? ;p Nie wiem, może są jakieś narzędzia, żeby w takiej sytuacji skutecznie wyegzekwować pieniądze...?

Illilakip

Posty: 27