prowizja bankowa, polecicie coś ?

prowizja bankowa, polecicie coś ?

Dzień dobry. Męczy mnie temat prowizji bankowej. Chcę spłacić wcześniej kredyt, niemniej jednak nie wiem co z pomniejszeniem kosztów. Czy bank sam to robi i informuje o zwrocie? Z góry dziękuję.

Gucio

Posty: 8

 
Zwrot prowizji bankowej jest zgodny z przepisami, niemniej jednak ludzie o tym nie wiedzą. Banki to raczej informują, niemniej jednak pozabankowe firmy nie zawsze. Poza tym taka pomoc kancelarii może być konieczna, gdy instytucja nie chce dokonać zwrotu.

TomekK

Posty: 5

 
Korzystałam z pomocy kancelarii, bo inaczej to chyba nigdy nie zobaczyłabym pieniędzy z prowizji bankowej na koncie. To jest jej adres https://wycena.zwracamyprowizje.pl. Polecam z własnego doświadczenia. Bardzo rzetelna współpraca.

Sklepik

Posty: 23

 
Tak też zrobię. Nie będę darować im pieniędzy. Najpierw grzecznie spytam o zwrot prowizji bankowej, a jak to nie zadziała, to skorzystam z waszej porady. Z góry bardzo dziękuję.

krzysioo0

Posty: 10

 
Tak właśnie myślałem, żeby wykonać. Chodzi o dość duży zwrot prowizji bankowej, który dotyczy konsolidacji kredytu. Nie mam zamiaru się z nimi kłócić, ani też biegać i stać w kolejkach. Wolałbym załatwić to od ręki, tyle iż boję się, iż taka usługa może być niezwykle droga i niezbyt racjonalna co do kwoty prowizji.

Andzia

Posty: 3

 
Ja nie miałam tyle szczęścia :) Musiałam skorzystać z pomocy kancelarii, ale wszystko dobrze się skończyło. Odzyskaj prowizję bankową, korzystając z usługi kancelarii. Jest wiele takich, co zajmują się tego typu sprawami i działają naprawdę skutecznie. Prowizja bankowa na pewno ci się należy.

batmann

Posty: 6

 
Prowizja bankowa przy kilku tysiącach pożyczki w firmie pozabankowej to bardzo gigantyczne pieniądze, dlatego należałoby się o nie ubiegać. Nie liczyłam, że odzyskam aż tak dużo. Jestem zadowolona i polecam skorzystać z profesjonalnej pomocy.

adamu90

Posty: 9

 
Będę jeszcze raz kontaktować się z działem obsługi, jak dalej tak będą kręcić, to na pewno sięgnę po pomoc gdzie indziej. Nie będę darować tak wielkich pieniędzy… albowiem to moja prowizja bankowa.

krysian6

Posty: 13