domy w Krakowie, znacie ?

domy w Krakowie, znacie ?

Szukam nowego mieszkania w Krakowie i nie wiem, do kogo się zgłosić? Jest deweloper, co ma dużo propozycji do wyboru?

Mord

Posty: 1

 
Byłem u dewelopera w Krakowie, ale mieszkań na teraz już nie było. Nie mam niestety czasu czekać, zatem poszukuję dalej. Szkoda, bowiem widziałem te nowe osiedla, które ładnie wyglądają. Są bezpieczne dla dzieci jak i dla dorosłych. Lokalizacje mają inne, zatem można coś dopasować pod swoje wymagania i oczekiwania.

Black_Riot

Posty: 9

 
Długo czekałem aż znajdzie w Krakowie stosowne mieszkanie, wobec tego najlepiej sprawdzać, co planuje deweloper w Krakowie, a wtedy jest wgląd we wszystkie oferty. Można być wtedy pierwszym klientem.

bruklin187

Posty: 9

 
Znajomy kupował nowy dom w Krakowie i wiele nie dał. To oznacza jak na standard to mało, lecz wiadomo, że ceny w Krakowie są wysokie. Dobrze, że z pracą nie ma kłopotów i jakoś się to wszystko razem składa i układa.

Alaneq

Posty: 2

 
Trudno określić ile kosztuje mieszkanie w Krakowie, bo na cenę wpływ ma wiele czynników. Im jest większe tym mniej płacimy w przeliczeniu za metr kwadratowy. Tak samo jest z domami. Trzeba określić się z kosztami i wtedy można będzie zaleźć coś odpowiedniego.

Geodeta22

Posty: 5

 
Zdecydowanie polecam mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, bo wiesz, co kupujesz. Nowe mieszkanie to inwestycja na długie lata, dlatego nie warto tutaj oszczędzać. Skoro i tak większość z nas zaciąga kredyt hipoteczny to niech, chociaż będzie to przeznaczone na coś, co jest tych pieniędzy warte. Zastanówcie się nad tym.

MiSER

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o rynek pierwotny w Krakowie to na https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to= jest propozycja, którą pożądane byłoby sobie przejrzeć.

Michaś

Posty: 2

 
Z mieszkaniami jest tak, że wszystko zależne, kto gdzie chce zamieszać. Jeśli kawałek od centrum to wybór jest duży, ale jeśli ktoś chce blisko starego miasta to pozostaje mu rynek wtórny.

czesterk

Posty: 18

 
Nie interesowałem się nowymi domami w Krakowie, lecz patrzyłem na mieszkania. W wielu przypadkach budowane są osiedla gdzie masz i jedno i drugie, zatem każdy może indywidualnie dopasować ofertę pod siebie. Ceny inne, zatem warto to sobie zbadać i zdecydować, co jest najlepsze.

MaszPlus34

Posty: 27

 
Byłem u dewelopera w Krakowie, ale mieszkań na teraz już nie było. Nie mam niestety czasu czekać, dlatego szukam dalej. Szkoda, bo widziałem te nowe osiedla, które ładnie wyglądają. Są bezpieczne dla dzieci jak i dla dorosłych. Lokalizacje mają różne, dlatego można coś dopasować pod swoje wymagania i oczekiwania.

Laleczka4

Posty: 13