naprawa komputerów, szukam

naprawa komputerów, szukam

Mam Windowsa 10, niemniej jednak od jakiegoś czasu nie chodzi zbyt szybko. Nie wiem czy robić nową instalacje czy wzywać firmę?

Kobitka22

Posty: 2

 
U mnie jak nie działało nic na ekranie to był kłopot z kartą graficzną. Nie zawsze opłaca się to wymieniać. Im sprzęt starszy tym z tym gorzej. To, zatem trzeba zbadać, co powie serwis od laptopów.

humer56

Posty: 5

 
Jeśli komuś zależy na szybkich naprawach komputerów to na pewno serwis się do tego przyda. Nie ma znaczenia czy to awaria procesora albo płyty czy też instalacja systemu operacyjnego. Dajemy komputer komuś, kto się na tym zna i wtedy wiemy, że oni na pewno wykonają wszystko dokładnie tak jak trzeba.

Riko64

Posty: 25

 
Mój laptop można się grzał i był z nim problem. Ostatecznie oddałem go do firmy, która naprawia laptopy i okazało się, że był cały zapchany kurzem i brudem. Niewiele mnie to kosztowało i mi pomogli. Jestem zadowolony, bo nie chciałbym sam rozkładać laptopa.

Acclaim

Posty: 19

 
U mnie jak nie działało nic na ekranie to był problem z kartą graficzną. Nie zawsze opłaca się to wymieniać. Im sprzęt starszy tym z tym gorzej. To, dlatego trzeba sprawdzić, co powie serwis od laptopów.

Michałek

Posty: 17

 
Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie przy wymianie części serwis komputerowy, gdyż oni to zrobią w kilka minut. Mogą też skonfigurować cześć i wtedy wszystko działa dokładnie tak jak trzeba.

MaszWielkosc

Posty: 5

 
Kartę graficzną wymieniał mi serwis komputerowy z tej strony http://itex-serwis-komputerow.pl i jestem zadowolony. Znają się na tym, dlatego mogę ich polecić wszystkim zainteresowanym osobom, bo warto.

Kitas

Posty: 6

 
Dawniej komputery modyfikowałem sam, lecz obecnie na nic nie ma czasu. Zawsze daje zarobić osobom, jakie się tym zajmują. Wymiana kary graficznej czy innych podzespołów to niski koszt i mogę sobie na to pozwolić. W tym okresie zajmuje się swoimi znaczącymi sprawami.

Dzidzidek

Posty: 5

 
Jeśli na komputerze jest bardzo dużo wirusów to trzeba postawić system na nowo. Trzeba uważa żeby nie stracić wszystkich danych. Korzystałem z usług serwisu komputerowego i jestem zadowolony. Po co się męczyć skoro dla nich to godzina czy dwie pracy i komputer jest jak nowy. Polecam takie usługi.

Yuri20 

Posty: 6

 
Mój laptop można się grzał i był z nim kłopot. Ostatecznie oddałem go do firmy, jaka naprawia laptopy i okazało się, że był cały zapchany kurzem i brudem. Niewiele mnie to kosztowało i mi pomogli. Jestem zaspokojony, albowiem nie chciałbym sam rozkładać laptopa.

Kobitka22

Posty: 16