[OFERTA] Biuro wirtualne w Warszawie - Tutaj Zobacz !

[OFERTA] Biuro wirtualne w Warszawie - Tutaj Zobacz !Jesteśmy firmą City Office Sp. z o.o., która proponuje swoim klientom szansa wynajęcia wirtualnego biura. Wiemy, jak szczególnie dla młodych osób, założenie swojej działalności może być trudne. Częstokroć zdarza się przy wynajmie mieszkania, że właściciel nie pozwala nam prowadzić firmy pod tym adresem. W takich sytuacjach zapraszamy do skorzystania z naszych usług w centrum warszawy.

Nasza prestiżowa lokalizacja wpływa na dobry wizerunek każdej firmy. Proponowane poprzez nas rozwiązanie pozwoli Wam legalnie zarejestrować własną działalność. Poza tym koszty są zdecydowanie mniejsze niż w wypadku wynajęcia lokalu. Proponujemy Państwu inne warianty cenowe. Każdy pakiet zawiera inne dodatkowe usługi. U nas ceny wahają się od 60 do 300 pln. Korzystając z naszego adresu, możecie liczyć na poprawienie wizerunku i rozpoznawalności Państwa działalności.

U nas dostępne jest również biuro serwisowe online. Oferta ta skierowana jest dla przedsiębiorców, którzy chcą wynająć przestrzeń na kilka godzin lub dni. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.city-office.pl/biura-serwisowane/.

Gucio

Posty: 2

 

Czarek

Posty: 9