Poszukuję - przedszkole warszawa wilanów

Poszukuję - przedszkole warszawa wilanów

Może polecacie jakieś prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów, które jest czynne dłużej niż różne i można tam zamówić dziecku indywidualne posiłki. Maja jest na diecie bezglutenowej.

Aliner56

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o sportowe placówki przedszkolne, to szczerze polecam, bowiem mój synek chodził do takiego niepublicznego przedszkola w Wilanowie i chwaliłam sobie takie rozwiązanie. Nie pamiętam nawet, żeby płakał. Zawsze chciał chodzić :)

johan111

Posty: 17

 
Mnóstwo zajęć to w takim przedszkolu w Wilanowie same plusy. Nie mam pojęcia, gdzie poślę swojego synka, niemniej jednak mam nadzieję, iż uda nam się z mężem odnaleźć faktycznie sprawdzona placówkę, w której będzie czuło się bezpiecznie.

Lupusx

Posty: 8

 
Pewnie trzeba porównać czesne, bowiem jest inne. Najpierw muszę dokładnie zapoznać się z ofertą zajęć w każdym przedszkolu w Warszawie Wilanowie i na tej podstawie wybrać coś dla własnej córeczki. Myślałam nad posłaniem jej do niepublicznego przedszkola, bowiem czytałam, że jest lepsze od państwowego.

turysta00

Posty: 13

 
Być może to rzeczywiście fajna opcja. Dzieciaki po takich zajęciach są pewnie niezmiernie zmęczone i dają sobie spokój z brojeniem w domu ;) Ja też będę musiała wybrać jakieś przedszkole w Miasteczku Wilanów dla swoich bliźniaków, niemniej jednak to za dwa lata.

krysian6

Posty: 11

 
Płaci się więcej, ale to pieniądze wydane w idealnym celu :) Moja córka od dwóch lat chodzi do prywatnego przedszkola w Wilanowie i nie wyobrażam jej sobie w innym miejscu. Tutaj ma wszystko, czego wymaga, gdy my jesteśmy w pracy. Mogliśmy nawet zamówić dietę diabetologiczną.

Misieczek

Posty: 11

 
Jeśli szukacie fajnego przedszkola w Warszawie Wilanowie, to polecam placówkę, do jakiej chodziły moje dzieci https://karatekids.eu. To jest przedszkole sportowe, w którym nie ma czasu na nudę. Polecam także z uwagi na znakomitą kadrę, która współpracuje z rodzicami i wobec tego dzieciaki tak świetnie się rozwijają.

Marioleczka 

Posty: 8

 
Dla dziecka w przedszkolu najważniejszą kwestią jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego szukamy z mężem czegoś naprawdę sprawdzonego. Jeżeli już mamy płacić, albowiem za prywatne przedszkole w Wilanowie trzeba troszkę zapłacić, to musimy być pewni, że nasza córka będzie pod dobrą opieką i będzie miała sporo interesujących zajęć.

david011

Posty: 13

 
A co myślicie o przedszkolu w Warszawie o profilu sportowym? Podobno jest takie w Wilanowie i zastanawiamy się z żoną, czy nie posłać naszego synka do takiego właśnie miejsca.

Maciejoo

Posty: 16

 
To może znaleźć jakieś prywatne przedszkole w Wilanowie, bo z tego, co się orientuję mają w takich placówkach bogatą ofertę zajęć. Chciałabym, żeby córcia uczyła się angielskiego i miała lekcje tańca. Ciekawe, czy znajdę takie przedszkole, a jak tak, to ile będzie mnie kosztowała taka przyjemność :)

jumju

Posty: 4