Które przedszkole niepubliczne na Wilanowie polecicie ?

Które przedszkole niepubliczne na Wilanowie polecicie ?

Zastanawiam się nad zapisaniem dziecka do przedszkole w miasteczko wilanów. Czy polecacie to przedszkole, czy może znacie jakieś inne z dobrą opinią?

Sarenka

Posty: 2

 
Wydaję mi się, że to jest Twoja decyzja, gdzie zapiszesz swoje dziecko do przedszkola. Ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad prywatnym przedszkolem Wilanów.

Wariat

Posty: 3

 
Ja jak najbardziej polecam niepubliczne przedszkole wilanów www.karate-kids.pl. Kadra nauczycielska jest bardzo miła i prowadzoną inne ciekawe i kreatywne zajęcia. Dużo jest zajęć sportowych, które moje dzieci uwielbiają. W przedszkolu panuje miła i przyjazna rodzinna atmosfera.

@_yyy111

Posty: 4

 
My swoją córkę zapisaliśmy do państwowego przedszkola, jednak nie udało nam się pozyskać. Nie mieliśmy innego wyjścia, wobec tego wybraliśmy prywatne przedszkole Wilanów. Teraz myśle, że była to niesłychanie dobra decyzja.

tubbytimmy1

Posty: 4

 
W przedszkolu Wilanów są prowadzone niezwykle ciekawe zajęcia. Najlepsze jest przedszkole o profilu sportowym. Dzieci mają mnóstwo ruchu i uczą się zasad zdrowego stylu życia.

żabka45

Posty: 11

 
W przedszkolu Wilanów są prowadzone bardzo ciekawe zajęcia. Najlepsze jest przedszkole o profilu sportowym. Dzieci mają dużo ruchu i uczą się zasad zdrowego stylu życia.

amberr

Posty: 31

 
Mój 4 letni syn chodzi do przedszkola warszawa wilanów. Zajęcia są bardzo kreatywne, codziennie robią coś nowego. Dzieci są bardzo zadowolone.

Oleczka1

Posty: 4

 
W ostatnim czasie również szukałam przedszkola wilanów dla swojego dziecka i dzwoniliśmy po różnych placówkach. Ostatecznie wybraliśmy prywatne przedszkole na Wilanowie.

ym-9090

Posty: 12