korepetycje język polski, szukam !

korepetycje język polski, szukam !

Zastanawiam się czy ktoś daje korepetycje na maturę, natomiast bez wychodzenia z domu. Nie mam czasu na dojazdy, bowiem zajmuje mi to więcej niż same korepetycje.

weryl77

Posty: 1

 
Mnie były potrzebne korepetycje z wiedzy o społeczeństwie i znalazłem je w internecie. Przez Internet można odbyć inne lekcje z matematyki czy fizyki.

Warszawiak

Posty: 9

 
Znalazłem korepetycje z matematyki na stronie https://zdajesz.com. Te lekcje odbywają się online, dlatego jak dla mnie to najlepsze, co można wybrać.

johncena67

Posty: 16

 
Dla mnie e-korepetycje na maturę to super pomysł. Oszczędziłem niezwykle dużo czasu. Wybrałem sobie kilka przedmiotów i rzeczywiście wiedzę dostałem prościej. Przyjazna atmosfera to dużo. W szkole nie mam tego, albowiem moi nauczyciele są, jacy są. Musze wspierać się w inny sposób.

syrena88

Posty: 11

 
Nie korzystałem jeszcze z korepetycji na maturę, niemniej jednak przymierzam się do tego. Wiedza jest mi konieczna, a z tego, co wiemy z matematyki za niezmiernie sobie nie poradzę. Nie chciałbym nie zdać i później tego żałować. Już wolę wydać na korepetycje u kogoś, kto naprawdę wie jak mi tę całą wiedzę przekazać.

wujekB

Posty: 3

 
Korzystałem ze zwyczajnych korepetycji i z tych online. W jednym i drugim przypadku najistotniejsze jest to, kto takie korepetycje prowadzi. Tylko wtedy można uzyskać wiedze, która jest nam najbardziej konieczna i na to zwracamy spostrzeżenie.

Yuri20

Posty: 3

 
U mnie zawsze historia była na niskim poziomie. Nie lubię jej za bardzo. Okazało się, iż jeżeli pójdzie się na takie korepetycje z historii i trafi się na kogoś, kto się na tym zna to taka osoba jest w stanie nas zachęcić do historii. Moje nastawienie się teraz zmieniło, co nie znaczy, iż stałem się jakiś wielkim jej miłośnikiem.

Gabat

Posty: 5

 
Dobrze jest trafić w takie miejsce gdzie odnajdziemy wszystkie znane przedmioty. Wówczas można się dokształcać z nich. Lepiej byłoby mieć wiedzę ze szkoły, natomiast każdy wie jak to jest.

Saradoonin

Posty: 6