przedszkole miasteczko wilanów, jakie polecicie ?

przedszkole miasteczko wilanów, jakie polecicie ?

Muszę odnaleźć dobre przedszkole w Warszawie Wilanowie. Jeśli sugerujecie jakąś konkretną placówkę, piszcie. Najlepiej skorzystać z polecanego miejsca i mieć pewność, że dziecko będzie pod dobrą opieką.

marcin225

Posty: 2

 
Według mnie przedszkole musi być skuteczne, jeśli chodzi o naukę i opiekę. Nie wyobrażam sobie mojej córci w miejscu, w którym panie traktują swoją pracę jak zło konieczne. Właśnie dlatego uznaliśmy z mężem, iż lepiej będzie posłać córkę do niepublicznego przedszkola w Wilanowie.

Black_Riot

Posty: 7

 
Jeżeli chodzi o prywatne przedszkole, to ja też szukam czegoś w Miasteczku Wilanów. Fajnie, gdyby placówka była profilowana. Sporo czytałam, iż to fajny pomysł takie przedszkole.

wigry00

Posty: 6

 
Na razie nie mam pojęcia, do którego prywatnego przedszkola poślę Hanię, niemniej jednak na pewno będę szukać czegoś w Wilanowie, na miejscu. Widziałam kilka faktycznie fajnych propozycji niepublicznych placówek o konkretnym profilu i niezmiernie spodobały mi się zajęcia sportowe.

Michaś

Posty: 8

 
Moja córeczka chodzi do przedszkola w Warszawie w Wilanowie, które jest sportowe. Ma tutaj mnóstwo zajęć. Nie ma czasu na płakanie i tęsknotę. Bardzo szybkom zaadaptowała się do nowych warunków.

E-GOista

Posty: 12

 
Moja Zosia chodzi do niepublicznego przedszkola w Wilanowie o profilu sportowym www.karate-kids.pl. Nie wyobrażam sobie innego miejsca dla niej i szczerze polecam placówkę.

grzes3345

Posty: 4

 
Najlepsze byłoby chyba jakieś przedszkole w Wilanowie o konkretnym profilu. Czytałam, że dzieci bardzo dużo fajnych rzeczy uczą się, jeśli kształcą w danym kierunku. Podoba mi się profil artystyczny i sportowy. Choć nie ukrywam, że muzyczne przedszkole też robi na mnie wrażenie :)

mew soncz7777

Posty: 15

 
To zależy, czy chcesz posłać dziecko do takiego ogólnego niepublicznego przedszkola w Wilanowie, czy może do profilowanego. Mój syn chodzi do sportowej placówki. Jestem zadowolony, ponieważ widzę, że go to bardzo satysfakcjonuje. Już drugi rok chodzi i widać super postępy. Przedszkole ma swoich trenerów.

babuś45

Posty: 30