zajęcia dodatkowe dla młodzieży, poszukuje!

zajęcia dodatkowe dla młodzieży, poszukuje!

Witam serdecznie. Chciałam zapytać o szkołę programowania. Czy znacie jakąś fajną placówkę, w której dzieci są zadowolone z zajęć, a lekcje są rzeczywiście skuteczne?

Gucio

Posty: 4

 
Widzę, że temat zajęć pozalekcyjnych rozwija się w szybkim tempie. Właśnie też pomyślałam, żeby zapisać Huberta na programowanie. Interesuje się komputerami i myślę, że takie lekcje sprawiłyby mu niemało satysfakcji. Jeśli znacie dobre kursy, to dajcie znać. Z góry bardzo dziękuję za pomoc, albowiem nie orientuję się w tym temacie.

pawel253

Posty: 9

 
Jako mama zauważyłam u Natalii postępy w nauce. Widać, że nauka programowania jest świetnym wsparciem na wielu płaszczyznach również lekcji matematyki. Polecam to rozwiązanie, ponieważ widzę, że takie lekcje bardzo dużo dobrego wnoszą w życie dziecka.

krugerPL

Posty: 14

 
Jak ktoś szuka dobrej szkoły programowania, to polecam tę placówkę https://www.giganciprogramowania.edu.pl. To renomowane kursy. Super wykładowcy i bardzo dobrze przygotowane zajęcia.

Oct714

Posty: 11

 
Jestem tego samego zdania, że nie ma to jak spróbować i pozwolić dziecku samemu ocenić, czy mu się takie zajęcia pozalekcyjne podobają. Kodowanie jest fajne. Polecam.

wisła1905

Posty: 13

 
Jestem tego samego zdania, iż nie ma to jak spróbować i pozwolić dziecku samemu ocenić, czy mu się takie zajęcia pozalekcyjne podobają. Kodowanie jest fajne. Polecam.

Black_Riot

Posty: 15