Poszukuję - prywatne przedszkole miasteczko wilanów

Poszukuję - prywatne przedszkole miasteczko wilanów

Czy jest jakieś niepubliczne przedszkole w Wilanowie, jakie ma idealne opinie? Niczego nie mogę odszukać :( Maja ma dwa i pół roku. Chodzi nam o placówkę, która przyjmuje takie maluszki.

Rico

Posty: 3

 
Koniecznie musisz sprawdzić choćby kilka placówek. Najlepiej odwiedzić je, bo inaczej nie dowiesz się wszystkiego, co cię interesuje. Nawet wirtualne spacery według mnie nie pokazują wszystkiego, co jest istotne. Poza tym, zapisując dziecko do prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów, sprawdź dokładnie, jaka tam urzęduje kadra.

Zbyszek

Posty: 17

 
Też zależy mi na jak najlepszym prywatnym przedszkolu, ale jeśli chodzi o Wilanów, to nie mogę tutaj znaleźć niczego :( Może pomożecie? Wybieram niepubliczną placówkę, bo zależy mi na godzinach otwarcia. Takie przedszkola zwykle dłużej urzędują, a ja mam pracę do godziny 17-tej.

Elllooo12

Posty: 12

 
Właśnie zależy mi na dodatkowych zajęciach na przykład sportowych i językowych. Nie chciałabym, żeby mi się dziecko zmarnowało w takim przedszkolu w Wilanowie, które jest prywatne i za które będę dużo płacić.

Marioleczka

Posty: 8

 
Wychowawcy to bardzo ważna kwestia. Nie posłałbym dziecka nie wiadomo gdzie. Zanim z żoną wybraliśmy miejsce dla Huberta, sprawdziliśmy dokładnie każde przedszkole w Wilanowie. Nie widzieliśmy innego wyjścia.

wieciek

Posty: 5

 
Od tamtego roku nasz synek uczęszcza do tego prywatnego przedszkola w Wilanowie https://karatekids.eu. Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Poza wyborną opieką polecamy to miejsce, albowiem dzieci mają tutaj dużo zajęć sportowych, na których głównie nam zależało :)

cezar

Posty: 17

 
Mam nadzieję, że znajdę w końcu niepubliczne przedszkole w Wilanowie, które zrobi na mnie wrażenie. Na razie nie mam pojęcia, które z nich jest warte uwagi. Liczę na wasze opinie.

Marko

Posty: 7

 
To na pewno musisz poszukać jakiegoś prywatnego przedszkola. W Miasteczku Wilanów jest kilka ciekawych miejsc. Mój Kacper chodził do jednego z nich i nie narzekałam. Było mnóstwo ciekawych zajęć. Panie kładły nacisk na spacery, co rzeczywiście według mnie jest istotne dla maluchów bez względu na pogodę.

Yuri20

Posty: 11