korepetycje z j.angielskiego Łódź

korepetycje z j.angielskiego Łódź

Czy doceniacie najbardziej lekcje indywidualne angielskiego, czy raczej grupowe? Jaki schemat nauczania działa na was najlepiej?

21gregorek

Posty: 5

 
W Polsce szkoły wbijają ciągle gramatykę, o której się natychmiast zapomina, a jak zaczniesz mówić to wszystko przyjdzie samo.

Babeczka

Posty: 29

 
Młodzież w zagranicznych szkołach ma znacznie więcej lekcji angielskiego i te umiejętności się promuje, a u nas? Standardowo nie ma normalnej kadry. W sumie się nie dziwię, że jest takie zapotrzebowanie na korepetycje.

beata77

Posty: 9

 
Przyznam, że dopiero na korepetycjach zacząłem zadawać jakiekolwiek pytania i nie bałem się pytać. Tak to ciągle każdy ma strach, bo jak zapytasz to od razu wychodzisz na jakiegoś kretyna. To jest straszne, jak wygląda standardowa edukacja w szkołach obecnie.

klarka

Posty: 14

 
W ramach pierwszego wyjazdu na konferencję zagraniczną – biznesową zapisałem się na korepetycje z dojazdem do domu przez tomedo.pl. Tematyka biznesowa, przygotowana z myślą właśnie o moim stanowisku i potencjalnych potrzebach. Super to wyszło, bo faktycznie dużo scenek odegrałem i byłem przygotowany. Pozdrawiam.

Jimer66

Posty: 4

 
Ci, którzy zaczynają wcześniej korepetycje mają największe szanse na sukces zawodowy i faktyczne mówienie w języku obcym. To się sprawdza w każdym przypadku.

Dresik

Posty: 10