Szukam - prywatne przedszkole wilanów

Szukam - prywatne przedszkole wilanów

Czy orientujecie się może, jakie przedszkole w Miasteczku Wilanów jest polecane, najlepsze? Potrzebuję rozeznać się uprzednio. Nie ma to jak posłać dziecko do polecanej placówki przedszkolnej.

Złoty

Posty: 2

 
To prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów, które polecam każdemu https://karatekids.eu. Przepisałam tu córkę z publicznej placówki. Od razu widzę różnicę :)

Sewerynus

Posty: 19

 
Na szybko zapiszesz dziecko jedynie do prywatnego przedszkola na Wilanowie. W państwowych placówkach obowiązują terminy. Poza nimi nie masz żadnych szans.

Marioleczka

Posty: 12

 
Edukacja w przedszkolu jest niezmiernie znacząca. W wypadku mojej córki od momentu posłania jej do przedszkola w Miasteczku Wilanów mogłam zauważyć same korzyści i efekty. Polecam wszystkim profil sportowy. Naprawdę warto.

Januszek

Posty: 18

 
Sportowe przedszkole na Wilanowie to naprawdę fajna sprawa. Może takie miejsce spodobałoby się mojemu synkowi. Mam nadzieję, że znajdzie się jeszcze jakieś miejsce dla mojej córci. Jak jest taniec, to oczywiście w to wchodzimy :D Patrycja jest dzieckiem, które kocha tańczyć i ogólnie wszelkiego rodzaju aktywność ruchową.

RuFiK

Posty: 11

 
Również jestem za sportowym profilem. Dzieci w takim prywatnym przedszkolu w Wilanowie nie mają czasu na nudę. Zajęcia sportowe i to takie naprawdę z prawdziwego zdarzenia niosą ze sobą wiele korzyści. Myślę, że podejmuję rozsądną decyzję. Może urośnie mi sportowiec :D

Marioleczka 

Posty: 6