Jaka szkoła policealna w Warszawie

Jaka szkoła policealna w Warszawie

Myślę o tym, by nieco się dokształcić w zakresie prowadzenia masaży, byłam na różnych kursach, ale przydałoby się skończyć jakąś szkołę, by mieć przynajmniej tytuł technika. Znacie jakąś dobrą opcję w tym zakresie?

Kitas

Posty: 3

 
Wiele opcji w naszym kraju obecnie jest dostępnych, bo i zapotrzebowanie na rynku medycznych usług spore.

Jasio

Posty: 21

 
Jak chcecie się uczyć na medycznych kierunkach to polecam zajrzeć do Collegium w Warszawie na Stawki. Dużo kierunków i mają Akademię Rozwoju Kompetencji Zawodowych więc nauka jest bez opłat. Ja kończę na kierunku technik masażysta, ale od września mają być wszystkie kierunki bez opłat.

Azazel412

Posty: 8

 
Zajrzyjcie do sieci i szukajcie szkół policealnych. Wystarczy wejść w Google i coś na pewno się znajdzie.

humer56

Posty: 9

 
Na Stawki działa dobra szkoła medyczna, dużo kierunków, świetna kadra. Zajrzyj sobie tam i sprawdź czy nie będzie to dla Ciebie najlepsza oferta.

khazdul

Posty: 5

 
Faktycznie często technikiem będzie zostać znacznie łatwiej więc jak na studia medyczne nie udało się dostać to szukajcie szkół policealnych i również będziecie mogli pojawić się w życiu zawodowym w zakresie medycyny.

ania999

Posty: 15

 
Polecam wybrać szkołę, gdzie możecie liczyć na zajęcia zaocznie, by jednocześnie prowadzić naukę i pracę zawodową już powoli rozpoczynać.

api12

Posty: 26

 
Sporo szkół policealnych w Warszawie również tych o medycznym profilu. Bez problemu coś się znajdzie.

audi80

Posty: 11

 
Kursów masaży jest wiele, jednak jak wybierzesz studium policealne to potem możesz zdawać egzamin i zostać technikiem więc to będzie najlepsza opcja.

@_yyy111

Posty: 6