zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży Mińsk Mazowiecki, jaka szkoła ?

zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży Mińsk Mazowiecki, jaka szkoła ?

Poszukuję w Białej Podlaskiej dobrych kursów programowania dla dzieci. Orientujecie się może w placówkach szkoleniowych? Którą wybrać? Zależy mi na naprawdę skutecznej nauce.

FalaSmiechu

Posty: 4

 
Ja też bym się skusiła, gdybym wiedziała, kto dokładnie prowadzi zakłady. Nauka programowania dla dzieci nie winna być tylko zabawą. Programowanie to dzisiaj szalenie atrakcyjna branża, w której brakuje pracowników. Jak się uczyć, to po coś :D

Skuteczność

Posty: 9

 
U nas było podobnie. W sumie to nie od samego początku syn cieszył się z zajęć, ale już po trzecim chyba powiedział, że fajne lekcje mu wybrałam. Programowanie dla dzieci to naprawdę ekstra sprawa, uczy ważnych umiejętności i cierpliwości.

nighthaze

Posty: 4

 
Jeżeli poszukujecie sprawdzonych, fachowych kursów programowania dla młodzieży, to polecam tę szkołę w Skarżysku-Kamiennej https://www.giganciprogramowania.edu.pl/lokalizacje-kursy-programowania. Nauczyciele, którzy są programistami realizują znakomity program.

Kitas

Posty: 13

 
Dokładnie, albowiem takie zajęcia dodatkowe dla dzieci mają zadanie rozbudzić zainteresowanie. U nas właśnie tak było. Odszukaliśmy świetne kursy w Wyszkowie.

@_24lampy

Posty: 3

 
A znacie jakieś kursy programowania dla młodzieży w Wyszkowie? Miałem gdzieś ulotkę i nawet spoko wyglądały te warsztaty. Cenowo nie może być za drogo. Ile takie zajęcia trwają?

syrena88

Posty: 11

 
Zajęcia pozaszkolne dla młodzieży u nas też normalnie były nietrafione. Od pół roku moja córka chodzi na programowanie w Skierniewicach i mówi, że jej się to podoba. Ja też się raduję :)

hihihot

Posty: 10