matematyka zadania maturalne, gdzie szukać?

matematyka zadania maturalne, gdzie szukać?

Zdaję maturę rozszerzoną z matematyki. Mam nadzieję, iż nie podjęłam złej decyzji. Jak ktoś orientuje się w dobrych stronach z zadaniami i rozwiązaniami, niech pisze. Jak coś ciekawego znajdę, na pewno dam znać.

Warszawiak

Posty: 3

 
Za niezmiernie się przejmuję. Gdy tylko zapominam o stresie, to nawet fakt, że piszę maturę rozszerzoną z matematyki jakoś tam mi umyka. Jak u was z obawami i nauką?

Posty: 3

 
Mam poważny dylemat. Sporo materiałów edukacyjnych zgromadziłem. Nie mam jednakże większego przekonania, iż zdam matę. Od zawsze wywoływała mi problem. Matematyka podstawowa jest obowiązkowa, a więc szukam zadań maturalnych z gotowymi zadaniami maturalnymi, dzięki jakim będę mógł się lepiej przygotować.

TomekK

Posty: 7

 
Hej. Jak do tej pory jeszcze nie zacząłem się uczyć. W sumie jestem z tych, co odkładają wszystko na ostatnią chwilę. Do matury podstawowej z matematyki przygotowuję się po prostu, rozwiązując zadania i korzystając ze stron w Internecie.

100%UP

Posty: 7

 
No właśnie, bo teraz to się narobiło mnóstwo takich serwisów, gdzie masz zadania i rozwiązania. Z jakiego korzystasz? Mam zamiar pisać maturę rozszerzoną z matematyki i szukam naprawdę dobrze rozwiązanych zadań. Jak coś polecacie, to się odezwijcie. Czekam i dziękuję.

Jasio234

Posty: 9

 
O to jestem z tobą, bo teraz też się jeszcze nie uczę ;) i mam nadzieję, że zdążę. Natomiast to prawda, że przydałyby się jakieś ciekawe zadania maturalne z matematyki z rozwiązaniami.

Black_Riot

Posty: 3

 
Zadania maturalne z matematyki, które są rzeczywiście niesłychanie pomocne w nauce do matury http://www.zadaniazmatmy.pl/index.php/category/matura-rozszerzona/. Polecam wszystkim. Uczyłam się i zdałam. Wynik matury niesłychanie okej.

ksyhoo

Posty: 25

 
A może jakieś kursy online z matematyki? Do matury trzeba się przygotować. W przeciwnym wypadku być nie może ;) Z których materiałów korzystacie? Może jakieś książki, stronki, serwisy? Boję się, że nie zdążę powtórzyć wszystkich tematów. Chciałbym zacząć jak najwcześniej według jakiegoś konkretnego planu.

Tomcio

Posty: 6