zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży Opole, poszukuje

zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży Opole, poszukuje

Macie pomysł na zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży, bo mi koncepcji już zabrakło? Niech to będzie coś wartościowego i coś rozwojowego. Czekam na ciekawe propozycje.

Alexiii

Posty: 5

 
Moje dziecko interesuje się piratami, a programowanie dla dzieci oferowane przez szkołę obejmowało kod Piraci. Mały jest zachwycony, bo sam coś stworzył i może się tym chwalić znajomym i naszej rodzinie.

Antekkk

Posty: 4

 
Według mnie drobne dziecko winno się bawić zabawkami i dla mnie programowanie dla młodzieży nie ma większego sensu. Zapewne dużo z tego nie zapamiętają, ale niech każdy sam wybierze to, co najlepsze.

TomekK

Posty: 15

 
Jeśli kursy programowania dla dzieci mają być w pełni fachowe to tylko ta szkoła https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl, albowiem zna się na rzeczy i nam pomoże.

Lupusx

Posty: 19

 
Według mnie nauka programowania dla młodzieży to najlepsze, co można wybrać. Moje dzieci cały czas mają telefony przy sobie, a teraz wiedzą jak trzeba tworzyć te aplikacje i gry. Super sprawa, polecam wszystkim zainteresowanym, bo to jest to, czego dla dziecka szukają.

TomekK

Posty: 7

 
Jestem zaskoczony, że nauka programowania dla dzieci daje naprawdę efekty. Korzystam ze szkoły, która jest bardzo dobrze przygotowana i ma podejście do młodych osób. W przyszłym roku zapisuje dziecko na następny kurs, bo naprawdę warto. Nic lepszego nie znalazłem dla dziecka.

Basia

Posty: 7

 
Córka wybrała programowanie dla młodzieży oferowane poprzez firmę, jaka się na tym zna i jest niezmiernie zadowolona. Ma coraz większą wiedzę w tym zakresie.

zenek744

Posty: 6