Do którego prywatnego przedszkola w Wilanowie posłać dziecko ?

Do którego prywatnego przedszkola w Wilanowie posłać dziecko ?

Cześć, potrzebuję pomocy. Coraz częściej myślę, żeby przenieść syna do przedszkola prywatnego wilanów. Teraz w państwowym dzieją się dziwne rzeczy. Jedzenie jest niesłychanie kiepskiej jakości, w grupie jest około 30 dzieci, dlatego opieka jest marna. Chciałbym usłyszeć, które są plusy i minusy prywatnych przedszkoli?

Serduszko4

Posty: 4

 
Plusy prywatnego przedszkola wilanów są takie, że otwarte są przez cały rok nie tak, jak w wypadku przedszkoli państwowych. W czasie wakacji oraz ferii zimowych planowane są ciekawe zajęcia.

Dzidzidek

Posty: 10

 
Zapisałam swojego syna do przedszkola na wilanowie www.karate-kids.pl i uważam, że była to najlepsza decyzja. Fantastyczna kadra, która dba o dzieci, rozbudowany plan zajęć, bardzo dużo zajęć ruchowych, stały kontakt z przedszkolankami, schludne i przytulne wnętrze. Polecam z całego serca.

serum45

Posty: 10

 
Do każdego przedszkola warszawa wilanów można się doczepić, nie wszystkich zadowoli oferta różnych placówek. Najlepszym wyjściem jest udać się samemu do przedszkola i wybrać to, które nam najbardziej odpowiada.

Umber5

Posty: 3

 
Moim zdaniem prywatne przedszkola wilanów teraz się tak rozwinęły, że warto tam posyłać swoje dzieci. Nie wszystkie są mega drogie. Ostatnio pomagałam siostrze szukać dla córeczki przedszkola i dzwoniłyśmy do różnych i pytałyśmy o konkretne rzeczy i wybrałyśmy te, które spełniło nasze oczekiwania.

Jasia12

Posty: 4

 
Masz rację, nie każdemu będą pasować zajęcia lub też koszty, jakie trzeba opłacić zapisując dziecko do przedszkola na wilanowie.

Maalone

Posty: 7

 
Prywatne przedszkola miasteczko wilanów w swojej ofercie posiadają niezwykle mnóstwo interesujących zajęć dla najmłodszych. Wystarczy wejść na stronę internetową i zobaczyć co proponują.

gruszk45

Posty: 6