nauka programowania dla dzieci Lublin, szukam

nauka programowania dla dzieci Lublin, szukam

Może polecacie jakieś kursy kodowania? Podobno nauka programowania dla dzieci to szczególnie cenne zajęcia? Jeśli orientujecie się w kursach w Białymstoku i jakieś polecacie, dajcie znać.

SZczecinek23

Posty: 5

 
Zapisałam syna na naukę programowania dla dzieci do tej szkoły w Rzeszowie https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Nie mam żadnych zastrzeżeń, bo syn jest niezmiernie zaspokojony i coraz wiecej umie.

Julian

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o naukę programowania dla dzieci, to nie ma sensu korzystać z pierwszej z brzegu placówki. Ja zdecydowałam się na rzeczywiście doświadczone kursy w Bydgoszczy i jestem zadowolona. Efekty widoczne od razu i mega satysfakcja dziecka. Wolę dopłacić i rzeczywiście korzystać.

bar33

Posty: 18

 
Ceny kształtują się podobnie w każdej z placówek. Tylko trzeba pamiętać, żeby wybrać najlepszą naukę programowania dla dzieci. Musisz mieć pewność, iż nauczyciele, czyli programiści są w stanie przekazać wiedzę w przystępny sposób. W Kielcach jest jednak taka szkoła, jaka niezmiernie sobie chwalą.

Mr Frog

Posty: 9

 
Nauka programowania dla dzieci to super frajda. To nauka, niemniej jednak też zabawa, która uczy dzieci wytrwałości i konsekwentnego dążenia do celu. Sprawdziłam na własnej skórze, a w zasadzie na skórze mojego syna. Chodzi na kursy w Bydgoszczy. Idealna kadra programistów.

Mr Frog

Posty: 14

 
To prawda. Jak masz do czynienia z tańszymi warsztatami, nie masz pewności co do skuteczności. Jestem zdania, że jeśli już decydować się na lekcje programowania dla dzieci, to takie z górnej półki. Syn chodzi w Kielcach do naprawdę dobrej placówki edukacyjnej, która cieszy się ogromnym zaufaniem. Tylko takie kursy są dobre.

Laleczka

Posty: 10

 
Fajnie, że wywiązał się ten temat. Ja też poszukuję porządnych kursów programowania dla dzieci. Nie chciałabym źle trafić. Jak znacie oferty z Białegostoku, piszcie. Chodzi mi o naprawdę atrakcyjne zajęcia dla syna.

Motospec

Posty: 16