psychologia w Katowicach, polecicie ?

psychologia w Katowicach, polecicie ?

Z góry niezmiernie dziękuję za nakaz porządnych zajęć z psychologii. Poszukuję sprawdzonego studium, no i bez wątpienia dyplomu :) Może sami ukończyliście taką szkołę i ją polecacie?

Intro_69

Posty: 5

 
Masz rację. Odkąd podjęłam naukę i uczęszczam do studium psychoterapii, zmieniło się moje nastawienie do życia. Jestem niezwyklej otwarta na osób, albowiem widzę, że w głębi serca są tacy samu, jak ja – mają niejeden problem, słabości, ale także potencjał, który trzeba zauważyć w właściwym czasie, żeby go nie zmarnować.

pawel253

Posty: 13

 
Oczywiście, iż się da, szczególnie gdy masz zajęcia z super wykładowcami. Moja szkoła jest placówką działającą od niesłychanie dawna, dlatego i ja zaufałam renomie. Nie zawiodłam się. Czesne niskie, skuteczne zajęcia z psychoterapii, dużo praktyki, warsztaty i generalnie wspaniali ludzie, więc czego chcieć wiecej.

Yuri20

Posty: 6

 
Zgadzam się, że można uczyć się w systemie zaocznym, natomiast musisz mieć pewność, że takie zajęcia są skuteczne. One odbywają się dwa razy w miesiącu, więc za mnóstwo ich nie ma. Znajoma kończy takie warsztaty z psychologii w Katowicach. Chwali sobie bo jest niesłychanie dużo zajęć praktycznych.

Warszawiak

Posty: 9

 
Polecam to studium psychologiczne http://www.psychologia.org/studium. Jest naprawdę świetną placówką szkoleniową, zwłaszcza dla osób, które pracują, mają już dzieci, nie mogą pozwolić sobie na dzienne studia, a ich pasją jest psychoterapia. Mnie pasuje również ze względu na bardzo atrakcyjną cenę czesnego.

hubertus

Posty: 6

 
To daj znać, co to za szkoła psychoterapii, gdyż czegoś takiego właśnie poszukuję. Mam nadzieję, iż w końcu uda mi się wyrwać z domu, z tych pieluch itd. :) Byłoby znakomicie z takimi zajęciami w weekendy, bo wtedy mąż jest w domu, a i babcia mogłaby wstąpić na troszkę i pomóc synowi :D

czesławwww23

Posty: 26

 
Może skuszę się na takie rozwiązanie :) Nie widziałam czegoś innego, jeśli chodzi o psychologię w Katowicach. A już na pewno niczego tak renomowanego, a na renomie szkoły najniezwyklej mi zależy.

Gucio

Posty: 7

 
Sami wszystko załatwiają, bynajmniej tak właśnie było u mnie. Poza zajęciami praktycznymi, które odbywały się regularnie, mieliśmy jeszcze kilka warsztatów. Super sprawa, bo im więcej doświadczenia i pracy w grupie, tym lepiej. Uwielbiam psychoterapię – to moja droga :)

doprzodu67

Posty: 9