zajęcia dodatkowe dla młodzieży, jaka szkoła?

zajęcia dodatkowe dla młodzieży, jaka szkoła?

Witam. Czy jesteście w stanie zarekomendować mi jakieś sprawdzone zajęcia pozalekcyjne dla dzieci? :)

wieszdo87

Posty: 6

 
Nie ma uniwersalnej odpowiedzi na pytanie dotyczące tego, ile mogą kosztować zajęcia dodatkowe dla młodzieży. Wiadomo, że bywają one najdroższe przede wszystkim na terenie dużych miast. W mniejszych miejscowościach da się więcej zaoszczędzić.

Acclaim

Posty: 19

 
Wyborną propozycją także dla dzieci, jak i młodzieży może być nauka programowania. Wbrew pozorom kurs nie musi wiązać się z koniecznością wydania wielkiej kwoty.

Black_Riot

Posty: 12

 
Z roku na rok kursy programowania cieszą się coraz większą popularnością, co jest rzecz jasna niesłychanie pozytywne. Zauważcie, że w całej Europie brakuje mnóstwo programistów, a więc to zawód, przed jakim świetlana przyszłość. Jestem przekonany, iż pożądane byłoby inwestować w zdobywanie kompetencji poprzez Wasze dzieci.

Kleooo6

Posty: 6

 
Jestem zaspokojony z faktu, iż opisujecie to, jak wyglądają w Waszym przypadku zajęcia dla młodzieży. Moim priorytetem jest to, aby odbywały się one w miarę rozsądnej odległości od domu. Nie chcemy tracić czasu na dojazdy.

wigry00

Posty: 11

 
Wyborne zajęcia dla młodzieży prowadzi przede wszystkim ta szkoła: www.giganciprogramowania.edu.pl. Moje dzieci uczęszczają do tej szkoły i są bardzo zadowolone. Na co dzień zdobywają nowe umiejętności!

Acclaim

Posty: 16

 
Miałem znaczny dylemat, gdy w rachubę wchodziły zajęcia dodatkowe dla dzieci. Skontaktowałem się z kilkoma szkołami, które uczyły programowania, a potem zapisałem swojego syna do jednej z nich. Nie żałuję.

namok

Posty: 17

 
Bardzo cieszę się, że mieszkamy w większym mieście, ponieważ nie mogę narzekać na wybór, gdy nasz przedmiot zainteresowania stanowią zajęcia dla dzieci.

serum45

Posty: 9