butelka termiczna, opinie

butelka termiczna, opinie

Chciałbym dotrzeć do oferty z filtrami przepływowymi, jakie będą w stu procentach oryginalne. Wole dopłacić, ale mieć coś, co jest od znanego producenta. Co polecacie?

gruszeczka45

Posty: 1

 
Problem z filtrami pod zlew jest taki, iż nie zawsze jest na nie miejsce. Jeśli mieszkamy w bloku i mamy jeszcze butle z gazem to sytuacja się mocno komplikuje. Trzeba wszystko przerabiać. Z drugiej strony, jeżeli chcemy zadbać o własne zdrowie to innego wyjścia nie mamy i trzeba będzie coś z tym wykombinować z filtrami.

transerwis

Posty: 5

 
Oferty z bidonem dafi można znaleźć na https://sklep.dafi.pl/produkty/akcesoria.html. Wszystko jest tutaj opisane, dlatego będziemy wiedzieli, który z filtrów, do jakiego dzbanka ma pasować.

Penio

Posty: 6

 
Dla mnie butelki dafi to strzał w dziesiątkę. Można zamówić sobie wszystko poprzez Internet i rzeczywiście niezmiernie mnóstwo zaoszczędzić czasu jak i pieniędzy.

gruszka45

Posty: 15

 
Od dafi butelka termiczna jest super. Mam ją przez cały rok. Latem mam zimne napoje wewnątrz, a zimą można trzymać gorące. Trzyma temperaturę bardzo dobrze, dlatego spełnia wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Marioleczka

Posty: 3

 
Według mnie butelka dafi z filtrem to strzał w dziesiątkę. Jest tania i łatwa w obsłudze, dlatego mam ją często przy sobie. Czysta woda to dla mnie priorytet, a wcale nie jest łatwo taką znaleźć. Po co mam kupować wodę w plastikowych butelkach skoro mogę sam sobie taką zrobić? Oszczędzamy pieniądze i planetę.

bartek33

Posty: 12

 
Z tego, co wiem filtry do butelek dafi są wymienne. Tak samo to działa jak w przypadku dzbanków. Na stronie producenta można znaleźć ofertę z takimi filtrami, dlatego z ich zakupem nie będziemy mieć żadnych problemów.

johncena67

Posty: 19

 
Lubię korzystać z dzbanka z filtrem, bo w kilka chwil mam czystą wodę. Wam również to polecam. Naprawdę warto zainteresować się takimi ofertami.

Marioleczka

Posty: 13