realizacja własnych projektów szycie, poszukuję

realizacja własnych projektów szycie, poszukuję

Cześć. Wiecie może, gdzie kupie nietypowe prezenty handmade? W internecie jest wiele stron, ale może polecacie jakąś konkretną?

Bankowy

Posty: 3

 
Szycie na zamówienie dla dziecka wykonywałam u tej osoby http://www.gosilandia.pl. Wszystko na czas, a materiały niesłychanie porządnej jakości. Można do nich napisać i zamówić co się chce.

CZesiek45

Posty: 13

 
Zakłady z igła i nitką muszą być naprawde interesujące, albowiem mnóstwo dobrych opinii słyszałam o nich w przedszkolu mojego dziecka. Może też swoją córkę zapiszę na takie zajęcia.

Januszek

Posty: 12

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, lecz niestety nie wychodziły mi śliczne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

eloop

Posty: 8

 
Warsztaty z igła i nitką pomagają dziecią rozwijać sprawność manualną. Taka zabawa sprawia dziecku dużo radości i satysfakcji. A wiem o tym, ponieważ sama zapisałam dziecko na takie zajęcia.

ombre070

Posty: 23

 
Właśnie w przedszkolu u mojego dziecka zaproponowali, aby dzieci zaczęły uczęszczać na warsztaty z szycia dla przedszkola. Dużo osób właśnie zapisało swoje dzieci, podobno zajęcia przygotowują dziecko do późniejszej nauki pisania.

Madzia

Posty: 9

 
Kiedyś słyszałam o takim czymś jak szycie maskotek na zamówienie dla dzieci i powiem wam, że to jest super pomysł. Chyba nie jedno dziecko, by się ucieszyło z takiego upominku.

transerwis

Posty: 5