Duże są koszty w biurze tłumaczeń???

Duże są koszty w biurze tłumaczeń???

Dzień dobry. Przedmiotem mojego zainteresowania stał się niedawno cennik tłumaczeń, bowiem wygląda na to, że będę musiał przetłumaczyć sporo dokumentów. Ile to tak naprawdę kosztuje?

dspk666

Posty: 25

 
Wielokrotnie pytałem o cennik biur tłumaczeń, ale czasami otrzymywałem dość nieaktualne informacje. Na innym forum ludzie wpisywali się i przedstawiali, ile płacili za te usługi kilka lat temu.

Wiadomo, że były to mocno nieaktualne dane, bo jasne jest, że stawki poszły w górę.

Wygodniś22

Posty: 22

 
Nigdy nie zrozumiem, skąd biorą się tak wysokie ceny tłumaczeń. Wydaje mi się, iż niebawem mogą one ważnie spaść, gdy do głosu dojdą firmy oferujące tłumaczenia poprzez Internet. W tym wypadku ceny potrafią być nieco bardziej rozsądne, co potwierdza paru moich znajomych, ponieważ korzystali oni z takich usług.

merylk67

Posty: 30

 
Sprawdzając cennik biura tłumaczeń nie kierujcie się tylko nim przy doborze. Zweryfikujcie doświadczenie firmy, którą chcecie „zatrudnić” do wykonania tłumaczenia. Polecam Wam zarówno umówić się na konkretny termin, abyście nie rozczarowali się, że będzie on ponadprzeciętnie długi. Zdarza się i tak.

Abaddon616

Posty: 21

 
Trudno mi się odnieść do tego czy biuro tłumaczeń cennik posiada za wysoki lub zbyt niski.

Myślę, że takie sprawy weryfikuje rynek. Widać po pewnym okresie czy biuro weseli się ogromnym zainteresowaniem lub stoi ono na mizernym poziomie. Nieraz ceny muszą zostać obniżone :)

Max Pejnn

Posty: 29

 
Sam niedawno pytałem o cennik biuro tłumaczeń, lecz nie uzyskałem odpowiedzi poprzez e-mail. Dopiero, gdy do nich zadzwoniłem zdobyłem odpowiedź, iż wszystko zależy od rodzaju dokumentu i ilości stron. Akurat mam kilkanaście stron do przetłumaczenia z języka angielskiego, więc wybór tłumaczy mam dość spory.

FighterFX

Posty: 18

 
Uważam, że decydując się na tłumaczenia cennik odgrywa ważną rolę, ale nie najważniejszą. Zawsze biorę pod uwagę to, jakie doświadczenie ma biuro tłumaczeń, a także czy posiada jakieś referencje od znanych firm bądź po prostu pozytywne opinie na lokalnym rynku. To najłatwiejsza metoda na weryfikację kompetencji biura :)

D.N.O.

Posty: 23

 
Dla mnie nieistotny ostatni pozostawał cennik tłumaczeń, bo potrzebowałem wykonać je na jeszcze tego samego dnia. Byłem gotowy zapłacić nawet więcej, ale na szczęście udało się wszystko załatwić w kilka godzin bez konieczności dodatkowych dopłat.

Mogę podać Wam namiary.

Czesio

Posty: 25

 
Zaskoczyły mnie ceny tłumaczeń, z którymi spotkałem się w ofercie biura http://tlumaczeniaekspresowe.com/cennik.html. Druga sprawa to fakt, że potrafią oni podejść w indywidualny sposób do tłumaczenia, jakie jest nam konieczne. Ze mną został ustalony termin wykonania tłumaczenia, który został dotrzymany. Polecam serdecznie wszystkim!!!

reddy

Posty: 28

 
Mam świadomość, że zdecydowana większość klientów od razu sprawdza cennik a biuro tłumaczeń jest w stanie być kiepskiej jakości i proponować najniższą cenę. Polecam wystrzegać się takich pseudoekspertów. Od siebie dodam, że najtańsze jest tłumaczenie dokumentów z języka angielskiego z racji jego popularności.

Laleczk23

Posty: 27