Tłumaczenia zawartości sklepów internetowych, komu zlecić ?

Tłumaczenia zawartości sklepów internetowych, komu zlecić ?

Czy ktoś z was korzystał w ostatnim czasie z jakiegoś biura tłumaczeń i jest w stanie podzielić się swoimi doświadczeniami? Dobrego biura tłumaczeń szukam już od niezwykle długiego czasu.

Wertastable

Posty: 8

 
Osobiście z biur tłumaczeń korzystam już niezwykle długo i jeszcze nigdy nie zawiodłem się na zamówionych tłumaczeniach a więc jak najbardziej polecam Ci tego typu biura w szczególności, że są one dość tanie dziś.

Tomcio

Posty: 10

 
Tak samo jak Ty prowadzę sklep internetowy i całkiem niedawno zdecydowałem się na tłumaczenie zawartości całego sklepu i moim zdaniem był to strzał w dziesiątkę. Od tego czasu pojawiło się kilku zagranicznych klientów, którzy robią zakupy na naprawdę spore kwoty i dzięki temu moje zyski znacząco poszły w górę.

Wariat

Posty: 23

 
Osobiście ze wszystkich biur tłumaczeń z których korzystałem najbardziej polecam Ci biuro: http://www.polglish.pl. Moim zdaniem wyróżnia je przede wszystkim niesamowity profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny.

snake7

Posty: 32

 
Na Twoim miejscu zastanowiłbym się przede wszystkim jak mnóstwo tekstów jest do przetłumaczenia. Pryz rzeczywiście sporych ilościach w większości biur można negocjować stawki a więc możliwe jest zaoszczędzenie rzeczywiście sporych pieniędzy przy ogromnych zleceniach.

Lupusx

Posty: 20

 
Moim zdaniem jeżeli zależy Ci na wejściu na zagraniczny rynek to dobrze przetłumaczona strona internetowa jest podstawą. W mojej opinii jednakże nie jesteś w stanie dobrze jej przetłumaczyć na własną rękę.

borek149

Posty: 14