Agencje tłumaczeń w Warszawie, które polecacie?

Agencje tłumaczeń w Warszawie, które polecacie?

Dzień dobry. W jaki sposób wybieraliście agencje tłumaczeń w Warszawie? Bardzo zależy mi na tym, aby poznać Wasze opinie na ten temat.

jonek91

Posty: 13

 
Polecam wszystkim biuro tłumaczeń, jakie posiada dobre referencje od klientów. Wydaje mi się, iż to jest najlepsza rekomendacja do tego, aby sięgnąć z ich usług.

Niekiedy najpierw sprawdzałem opinie o biurze tłumaczeń, a dopiero później jego ceny.

Gucio

Posty: 17

 
Z niezwykle atrakcyjnym cennikiem tłumaczeń pisemnych spotkałem się, gdy odnalazłem ofertę http://tlumaczeniaekspresowe.pl/pisemne.html. Skorzystałem z ich usług póki co zaledwie jeden raz, lecz jestem niezwykle zadowolony z podejścia do klienta, a zarówno pełnego profesjonalizmu przy wykonywaniu tłumaczeń.

Polecam serdecznie wszystkim :)

Michałek

Posty: 26

 
Właściwie to nie rozumiem niektórych Waszych wypowiedzi, które dotyczą tłumaczeń ekspresowych. Dla mnie to nic dziwnego, że taka forma współpracy jest bardziej kosztowna. Gwarantujecie sobie w umowie szybszy termin realizacji tłumaczenia = większy koszt. Dla mnie to jasne.

kadajo

Posty: 31

 
Odnosząc się do Waszych pytań tłumaczenia pisemne ceny mają naprawdę zróżnicowane. W dużym mieście zaskoczyłem się mega stawkami, natomiast w mniejszym mieście były one zdecydowanie niższe, ale także… negocjowalne. Łatwiej także zdobyć tłumaczenie ekspresowo.

Riko64

Posty: 19

 
Kilka dni temu niezbędne wręcz dla mnie było tłumaczenie ekspresowe, lecz nie rozczarowałem się, jeżeli chodzi o ofertę biur tłumaczeń w moim mieście. Jedno z nich zaproponowało mi nawet, iż kilkanaście stron przetłumaczonego dokumentu będzie gotowe następnego dnia.

kubaraj

Posty: 21

 
Szczerze mogę Wam podziękować za rady, ponieważ dzięki nim znalazłem firmę, która zaoferowała mi ekspresowe tłumaczenia.

Przyznam, że Wasze wypowiedzi są w stanie naprawdę pomóc każdemu, kto poszukuje sprawdzonego biura tłumaczeń.

Sarenka

Posty: 19

 
Korzystałem z usług biura tłumaczeń, gdy sprowadzałem do Polski wyspecjalizowany sprzęt. Jasną sprawą, iż musiałem mieć do niego instrukcje w naszym ojczystym języku. Na szczęście skorzystałem z wyceny kilku biur, a jedno z nich zaoferowało mi najniższą cenę i jednocześnie posiadało stosowne rekomendacje od klientów.

mitr

Posty: 18