Tłumacz przysięgły rumuńskiego, jaki???

Tłumacz przysięgły rumuńskiego, jaki???

Witajcie.

Czy orientuje się ktoś z Was, ile trzeba czekać na realizację zlecenia u tłumacza rumuńskiego?

Różyczka

Posty: 25

 
Jestem przekonana, że dobry tłumacz rumuński podejmie się każdego zadania. Podobnie jest z http://www.tlumaczeniarumunski.pl.

Nigdy nie mogłem narzekać.

Banaś23

Posty: 21

 
To nieprawda, że tłumacz rumuński musi pracować w urzędzie. Aktualnie mnóstwo zakładów poszukuje osób z biegłą znajomością tego języka w mowie i piśmie.

Dziadek

Posty: 19

 
W Rumunii byłam dwa lata temu. Niesłychanie zaciekawił mnie ten kraj. Fascynująca jest ta jego dzikość. A wybór celu wycieczki zaproponował mi bliski znajomy, tłumacz języka rumuńskiego. Za rok jadę jeszcze raz.

jonek91

Posty: 13

 
Moja siostra od podstawówki chodziła na dodatkowe zajęcia z nauki francuskiego. W szkole średniej zajarała się rumuńskim. W tym kierunku zrobiła też sobie studia. Dzisiaj pracuje jako tłumacz języka rumuńskiego i radzi sobie całkiem nieźle. Cały czas powtarza, że rumuński to jeden z łatwiejszych języków.

Odi

Posty: 30

 
Największe zainteresowanie tłumaczeniami rumuńsko-polskimi było widoczne zaraz po wejściu Rumunii do Unii Europejskiej. Teraz emocje trochę opadły, ale każdy pracujący w Polsce tłumacz języka rumuńskiego nie może narzekać na brak zleceń. Rumuński to przecież wciąż bardzo popularny język wśród Polaków.

ULUTER

Posty: 18