biuro tłumaczeń wrocław ??

biuro tłumaczeń wrocław ??

Dzień dobry. Mam do przetłumaczenia ofertę handlową. Poszukuję biura tłumaczeń, jakie zajmuje się tłumaczeniami na angielski. Znacie? Polecacie jakieś? Piszcie. Czekam i dziękuję.

OliToli56

Posty: 4

 
Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj więcej osób, które polecą jakieś profesjonalne biuro tłumaczeń. Angielski nie jest moją mocną stroną :D Też często potrzebuję tłumacza, najlepiej, gdyby nie był za drogi.

nighthaze

Posty: 5

 
A co w sprawie jakości tłumaczeń? Potrzebuję przetłumaczyć sporą ilość dość ważnych dokumentów, dlatego pewnie będzie mi potrzebny tłumacz przysięgły. Nie chcę natknąć się na biuro tłumaczeń we Wrocławiu, które tylko reklamuje się, że jest profesjonalne.

foken

Posty: 16

 
Jak ktoś poszukuje tłumacza angielskiego, to piszcie. Mam doświadczenie we współpracy z kilkoma biurami we Wrocławiu, dlatego mogę podszepnąć, komu warto zaufać i które biuro ma rozsądne ceny :)

miasto13

Posty: 24

 
Jeśli chodzi o tłumaczenia z angielskiego w Warszawie i potrzebujesz ich w ramach prowadzenia biznesu, to nie polecam osób prywatnych. Nie wiesz, z kim masz do czynienia. Ja bym nie ryzykował, bo tylko profesjonalne biuro zapewnia ci poufność danych.

matek562

Posty: 9

 
Gdy muszę na szybko przetłumaczyć jakieś materiały, to zawsze korzystam z pomocy tego biura tłumaczeń we Wrocławiu https://erin.pl. Polecam, ponieważ nigdy się nie zawiodłem. Co do jakości – nie mam żadnych zastrzeżeń. Ceny przystępne.

dobrawka

Posty: 6

 
Ale to chodzi o tłumaczenia zwyczajne, ogólne, ale dziękuję za poradę. Przede wszystkim poszukuję tanich usług, w tym na zasadzie długofalowej współpracy. Może wtedy będzie taniej :) Kiedyś zlecałem tłumaczenia z języka angielskiego we Wrocławiu i nie pamiętam, żeby było aż tak drogo.

Gucio

Posty: 25

 
Czym kierujecie się, wybierając biuro tłumaczeń angielskiego? Już wkrótce będę potrzebował tłumaczenia ustnego i pisemnego i mam spory dylemat, komu to wszystko powierzyć :( Muszę odnaleźć koniecznie niesłychanie dobrego tłumacza we Wrocławiu, który zajmuje się tłumaczeniami specjalistycznymi.

pawel253

Posty: 8

 
Jestem za Twoim pomysłem i na pewno będę tu zaglądać. Jak dotychczas to wydaje mi się, że za tłumaczenia we Wrocławiu odrobinę przepłacam, ale zależy mi dostępie do stacjonarnego biura.

lalunia333

Posty: 9